BAAGL Školský batoh Happy Owls

Kód: A-6178
Tip
Značka: Baagl
38,30 € 31,70 € bez DPH
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Školský batoh značky Baagl s motívom malej sovy v dievčenskom prevedení, vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Školský ergonomický batoh s tromi samostatne uzatvárateľnými oddeleniami a vnútorným organizérom. Batoh bol úspešne testovaný v ITC Zlín.

& bull; Posuvný chrbtový systém BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavenie optimálnej polohy popruhov vzhľadom k výške dieťaťa.

& bull; Ergonomicky tvarovaný chrbát, plne nastaviteľné ramenné, prsné a bočné kompresné popruhy pre optimálne prispôsobenie sa postave.

& bull; Veľmi nízka hmotnosť batohu - 860 g.

& bull; Objem batohu je 23 l.

& bull; Tri samostatne uzatvárateľné oddelenia a vnútorný organizér.

& bull; Batoh je vyrobený z pevného vodeodolného materiálu.

& bull; Reflexné prvky pre bezpečnosť dieťaťa.

& bull; Batoh je vybavený trendy chlpatým príveskom.

Dodatočné parametre

Kategória: Školské batohy
Záruka: 2 roky
Rozmery V x Š x H: 43 x 29 x 20
Výška: 43 cm
Šírka: 29 cm
Hĺbka: 20 cm
Objem: 23 L
Farba: modrá
Hmotnosť: 0,86 kg
Farba detail: modrá
Materiál: textil
Špecifikácia materiálu: polyester
Rozšírený: 23 L
Záruka: 2 roky / let
Značka: Baagl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalita, nízka váha a primeraná cena

Značka BAAGL patrí do portfólia českej spoločnosti PRESCO GROUP. Vyrába a predáva certifikované školské aktovky a batohy. Okrem nich ponúka aj širokú škálu ďalších produktov do školy. Pri ich vývoji a výrobe kladie dôraz na kvalitu prevedenia, aktuálne trendy, moderný dizajn, funkčnosť a nadčasovosť.

Aktovka BAAGL:

STAROSTLIVOST O ZDRAVÝ CHRBÁT - Kvalitne spracovaný ergonomický chrbát aktoviek v spojení so systémom nastaviteľných ramenných popruhov zaručujú tú najmenšiu možnú záťaž pre detský chrbát. Ľahká konštrukcia s podpornými bodmi umožnila dostať pomer nosnosť / hmotnosť na úplne novú úroveň.

MYSĽOU NA BEZPEČNOSŤ - Dôležitou súčasťou každej aktovky BAAGL je dostatok reflexných prvkov, ktoré zaisťujú bezpečnosť a dobrú viditeľnosť dieťaťa za zlého počasia, v šere alebo v tme.

RASTIE SPOLOČNE S DEŤMI - Vďaka špeciálnemu štvorbodovému systému nastaviteľných ramenných popruhov možno jednoducho prispôsobiť výšku chrbta pre deti rôzneho veku a postavy. Aktovka tak môže rásť spoločne s nimi a vždy skvele sedí.

ĽAHKO SA OTVÁRA - Aktovky radu ZIPPY disponujú novým vyklápacím systémom otvárania, vďaka ktorému sa školák ľahšie dostane k svojim pomôckam priamo z lavice. Naviac poskytuje lepší prehľad o obsahu aktovky a uľahčuje údržbu jej vnútra.

PREKVAPÍ VYCHYTÁVKAMI - doplnky a detaily spríjemňujú každodenné nosenie aktovky - a u BAAGLU ich nájdete naozaj veľa. Chytro riešené rozloženie vreciek napomáha lepšej organizácií, a šetrí tak deťom čas počas školských prestávok.

KOMPAKTNÝ DESIGN - Aktovka je navrhnutá tak, aby jej tvar pôsobil kompaktne. Všetky vonkajšie vrecká sa prispôsobia tvaru svojho obsahu.

Podobnými vlastnosťami disponujú aj všetky školské batohy značky BAAGL.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia