Batoh Titan Spotlight city zips metallic

Kód: 385602-66
Akcia
Značka: Titan
49,80 € –39 %
172213 3 batoh titan spotlight city zip metallic gold
49,80 € –39 % 29,90 € 24,70 € bez DPH
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantný dámsky batoh značky Titan v atraktívnej zlatej farbe. Kožený vzhľad pôsobí luxusne, je veľmi moderný a medzi zákazníčkami obľúbený. Kvalitné spracovanie a použité materiály robia z tohto batohu jedného z najlepších vo svojej kategórii.

  • 2 nastaviteľné ramenné popruhy
  • putko pre nosenie v ruke alebo zavesenie
  • hlavné vrecká na zips
  • Predné vrecko na zips s ozdobou
  • Zadné vrecko na zips
  • Vnútorné vrecko na zips
  • Logo Titan na prednej strane batohu

Dodatočné parametre

Kategória: Batohy
Záruka: 3 roky
Rozmery V x Š x H: 30 x 26 x 12
Výška: 30 cm
Šírka: 26 cm
Hĺbka: 12 cm
Objem: 9 L
Farba: zlatá
Hmotnosť: 0,60 kg
Farba detail: zlatá
Materiál: syntetická koža
Špecifikácia materiálu: polyuretán
Rozšírený: 9 L
Záruka: 3 roky / let
Značka: Titan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Škrupinové kufre Titan, elegantné spojenie stability a ľahkosti

TITAN je už od svojho založenia v roku 1983 jednou zo svetových vysoko kvalitných značiek, funkčných a zároveň štýlových cestovných batožín. Značka je majetkom spoločnosti TITAN HAMBURG GmbH vedenej jej vlastníkom so sídlom v Hamburgu.

Titan odjakživa vsádza predovšetkým v oblasti ľahkých "škrupinových" batožín na nové a stále vyššie normy a zaväzuje tým tak značku k cieľu: TITAN zaručuje spojenie neobyčajnej stability a ľahkosti.

Už v roku 2004 vzišiel ako víťaz kufor séria TITAN Xenon Plus vo veľkom teste kufrov pri Stiftung Warentest.

Ako prvý v odbore spoliehali výrobcovia titánu na výrazne tvarovaný a módne "škrupinový" kufor v krikľavých farbách. Nasledovali videa ako "Ďalší Topmodel Nemecka", "Zúfalé manželky" alebo "Teória veľkého tresku", ktoré z modelu TITAN X2 urobili doslova klasiku. Za pomoci týchto snímok sa dostala X2 do regálov legendárneho nákupného centra Bloomingdales na 5.avenue. Značka si vychutnáva nielen národného ale aj medzinárodného rešpektu. Špecializované obchody TITAN či distribútori mnohých medzinárodných trhov sa nachádzajú po celom svete od Austrálie, cez Áziu a Európu až po USA.

Spoločnosť TITAN vyrába väčšinu svojich kufrov s polykarbonátovou škrupinou v Nemecku. Získané skúsenosti sa potom priamo aplikovali na globálnu výrobnú sieť, aby sa batožina stala ešte odolnejšou. Nemecký model TITAN 5, element získal v roku 2010 cenu za najlepší nemecký kožený výrobok.

Väčšina produktov Titan bola vždy navrhnutá a vyvinutá v Nemecku. Aj zabezpečenie kvality v medzinárodných výrobných halách podlieha prísnym predpisom, ktoré spĺňajú kvalitatívne a eticko-sociálne požiadavky nielen nemeckých spotrebiteľov. Preto môžu pokojne cestovať s batožinou TITAN.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia