Cestovný kufor Samsonite Neopulse 4W L

Kód: 44D003-09
Značka: Samsonite
306,13 € 253 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.8.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovný kufor Samsonite Neopulse, 75 cm, v čiernej metalickej farbe zo 100% polykarbonátu. Rada Neopulse od značky Samsonite nanovo definuje štandard pre ľahké, polykarbonátové kufre. Perfektne kombinuje ľahkosť a silu vďaka patentovanému samovystuženému dizajnu s extra ochrannými rohmi. Vyrobené v Európe. 

  • integrovaný číselný TSA zámok
  • štyri dvojité kolieska
  • Vysúvacia nastaviteľná rukoväť
  • dve ručné madlá pre ľahké uchopenie
  • látkové oddeľujúce prepážky na zips
  • krížové upínacie pásy pre fixáciu odevov
  • uzatváranie na zips

Dodatočné parametre

Kategória: Veľké škrupinové kufre 67-81 cm
Záruka: 5 let
Farba: čierna
Farba detail: čierna
Hĺbka: 28 cm
Hmotnosť: 3,10 kg
Kolieska: 4 kolieska
Materiál: polykarbonát
Objem: 94 L
Rozmery V x Š x H: 75 x 51 x 28
Rozšírený: 94 L
Šírka: 51 cm
Špecifikácia materiálu: Polykarbonát 100%
Výška: 75 cm
Zámok: TSA zámok
Záruka: 5 roky / let
Značka: Samsonite
Zväčšenie objemu: Ne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné cestovné kufre a batožina

Spoločnosť Samsonite vznikla 10. marca 1910 v americkom Denveri v Colorade. Bola založená spoločnosťou Black Hawk, konkrétne predavačom batožiny v Colorade Jessom Shwaydrem (1882- 1970) ako Shwayder Trunk Manufacturing Company. Shwayder pomenoval jeden zo svojich počiatočne vyrobených kufrov Samson, po biblickom silákovi. V roku 1965 sa tieto kufre stali jednými z najpredávanejších produktov a zmenil sa názov na Samsonite.

Po zmene vlastníctva spoločnosti sa Samsonite v máji 2005 presťahovala z Denveru do Mansfield v Massachusetts.

Samsonite je dnes jedným z najväčších predajcov batožiny na trhu. Výrobky sa predávajú vo viac ako 100 krajinách sveta, v Ázii, Severnej Amerike, Európe či v Latinskej Amerike, a to prostredníctvom rôznych veľkoobchodných distibučných kanálov, maloobchodných predajní prevádzkovaných našou spoločnosťou aj prostredníctvom elektronického obchodovania.

Samsonite ponúka spoľahlivé, funkčné, maximálne kvalitné, ľahké a originálne výrobky. Snaží sa neustále vychádzať v ústrety meniacim sa potrebám zákazníkov, sleduje nové trendy a štýly. Ponúka elegantný štýl a komfort s využitím kvalitných materiálov a najnovších technológií pre dlhodobú trvanlivosť.

Značka Samsonite má celosvetové uznanie a vďaka tomu má vedúce postavenie na trhu. To vyplýva predovšetkým z významného rozsahu, inovácií produktov, globálnej distribucií a zdrojových schopnosti a vysoko kvalitných produktov.

Od tejto prémiovej značky nájdete v našej ponuke cestovné kufre od malej veľkosti S po veľkou L, tašky do lietadla, kozmetické tašky alebo obaly na šaty.

Produkty Samsonite sú stvorené pre všetkých, ktorí radi cestujú. Ponuka produktov je smerovaná ako na bežných cestovateľov, tak aj pre každodenne cestujúcich nadšencov, čo zaručuje spokojnosť aj náročnejších zákazníkov.

Po-Pá (9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia