Cestovný kufor Titan X-RAY PRO 4W S

Kód: 700926-85
Akcia
Značka: Titan
239 € –25 % 179,30 € 148,20 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Robustný polykarbonátový cestovný kufor nemeckej značky Titan v atraktívnej tmavosivej farbe. Povrch kufra je odolný proti poškriabaniu, kufor je vybavený USB portom pre nabíjanie vašich elektronických zariadení na cestách. Kufor ďalej disponuje luxusným interiérom a pozoruhodným dizajnom. Vyrobené v Nemecku z kvalitného ekologického materiálu Senosan polykarbonát. 

  • Výsuvná rukoväť s aretáciou polohy
  • 4 kvalitné otočné dvojkolieska
  • Hlavná komora s dvojcestným zipsom
  • Integrovaný kombinačný TSA zámok so snímačom odtlačkov prstov
  • Horné madlo
  • Vo vnútri bezpečnostné popruhy, prepážky, vrecká na zips
  • USB port
  • Táto veľkosť je akceptovaná u väčšiny leteckých spoločností ako palubná batožina

Dodatočné parametre

Kategória: Palubné kufre do 55 cm
Záruka: 5 let
Farba: sivá
Farba detail: sivá
Hĺbka: 20 cm
Hmotnosť: 2,60 kg
Kolieska: 4 kolieska
Materiál: polykarbonát
Objem: 40 L
Rozmery V x Š x H: 55 x 40 x 20,0
Rozšírený: 40 L
Šírka: 40 cm
Špecifikácia materiálu: polykarbonát
Výška: 55 cm
Zámok: TSA zámok
Záruka: 5 roky / let
Značka: Titan
Zväčšenie objemu: Ne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Škrupinové kufre Titan, elegantné spojenie stability a ľahkosti

TITAN je už od svojho založenia v roku 1983 jednou zo svetových vysoko kvalitných značiek, funkčných a zároveň štýlových cestovných batožín. Značka je majetkom spoločnosti TITAN HAMBURG GmbH vedenej jej vlastníkom so sídlom v Hamburgu.

Titan odjakživa vsádza predovšetkým v oblasti ľahkých "škrupinových" batožín na nové a stále vyššie normy a zaväzuje tým tak značku k cieľu: TITAN zaručuje spojenie neobyčajnej stability a ľahkosti.

Už v roku 2004 vzišiel ako víťaz kufor séria TITAN Xenon Plus vo veľkom teste kufrov pri Stiftung Warentest.

Ako prvý v odbore spoliehali výrobcovia titánu na výrazne tvarovaný a módne "škrupinový" kufor v krikľavých farbách. Nasledovali videa ako "Ďalší Topmodel Nemecka", "Zúfalé manželky" alebo "Teória veľkého tresku", ktoré z modelu TITAN X2 urobili doslova klasiku. Za pomoci týchto snímok sa dostala X2 do regálov legendárneho nákupného centra Bloomingdales na 5.avenue. Značka si vychutnáva nielen národného ale aj medzinárodného rešpektu. Špecializované obchody TITAN či distribútori mnohých medzinárodných trhov sa nachádzajú po celom svete od Austrálie, cez Áziu a Európu až po USA.

Spoločnosť TITAN vyrába väčšinu svojich kufrov s polykarbonátovou škrupinou v Nemecku. Získané skúsenosti sa potom priamo aplikovali na globálnu výrobnú sieť, aby sa batožina stala ešte odolnejšou. Nemecký model TITAN 5, element získal v roku 2010 cenu za najlepší nemecký kožený výrobok.

Väčšina produktov Titan bola vždy navrhnutá a vyvinutá v Nemecku. Aj zabezpečenie kvality v medzinárodných výrobných halách podlieha prísnym predpisom, ktoré spĺňajú kvalitatívne a eticko-sociálne požiadavky nielen nemeckých spotrebiteľov. Preto môžu pokojne cestovať s batožinou TITAN.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia