Cestovný kufor Travelite LILLEDY S 2W underseater

Kód: 88207-23
Akcia
Značka: Travelite
57,43 € –33 %
189367 cestovni kufr travelite lilledy s 2w underseater turquoise
57,43 € –33 % 38,28 € 31,64 € bez DPH
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlový textilný kufor nemeckej značky Travelite, 40 cm, Undersea s motívom bábiky Lil Ľady v tyrkysovej farbe.

 • Špeciálny dizajn umožňujúci uloženie priamo pod sedadlo v lietadle
 • 2 textilné ucha pre nosenie v ruke
 • Predné väčšie vrecko na zips s organizérom
 • Výsuvná hliníková trolej s aretáciou polohy a možnosťou schovania do vrecka na zips
 • 2 inline kolieska na rohoch kufra pre výbornú manévrovateľnosť a stabilitu
 • Vrecko na zips na boku kufra
 • Vnútorná textilná podšívka
 • Vnútorné poistné popruhy
 • Vnútorné vrecko na zips vo veku kufríka
 • Popruh na zadnej strane pre nasunutie na madlo iného kufra
 • možnosť uzamknutia jazdcov zipsu externým zámkom - nie je súčasťou kufra, možno dokúpiť
 • Táto veľkosť kufra je u väčšiny leteckých spoločností akceptovaná ako kabínová batožina

Dodatočné parametre

Kategória: Palubné kufre do 55 cm
Záruka: 2 roky
Farba: tyrkysová
Farba detail: tyrkysová
Hĺbka: 25 cm
Hmotnosť: 2,00 kg
Kolieska: 2 kolieska
Materiál: textil
Objem: 35 L
Rozmery V x Š x H: 40 x 35 x 25
Rozšírený: 35 L
Šírka: 35 cm
Špecifikácia materiálu: polyester
Výška: 40 cm
Zámok: bez zámku
Záruka: 2 roky / let
Značka: Travelite
Zväčšenie objemu: Ne
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Travelite špeciálna, odolná a ľahká batožina s vysokou mobilitou

Travelite - tradícia pamiatky od roku 1949

Už od svojho založenia v roku 1949 sa stal Travelite nemeckým špecialistom ľahkých, funkčných a odolných batožín. Ide o rodinnú spoločnosť, ktorá je v súčasnej dobe riadená už treťou generáciou. Výrobky Travelite sú navrhované a vyvíjané v Nemecku, a síce s typickým nemeckým zameraním na najčistejšie spracovanie a kvalitu výrobkov.

Travelite produkty sú vyrábané za použitia najnovších materiálov, príslušenstva a výrobných technológií. Všetky kroky výrobného procesu sú priebežne monitorované, aby boli chránené najvyššie štandardy surovín a remeselného spracovania. Travelite tiež kladie veľký dôraz na dodržiavanie sociálnych a etických štandardov na pracovisku.

História Tavelite:

V roku 1949 založili podnikatelia Anna a Gerhard Winkler spoločnosť Gerhard Winkler a spol. - výroba tašiek, ktorá sa neskôr rozvinula vo dnes široko známu značku Travelite. Travelite rástla rýchlo vďaka rozvoju inovatívnych produktov. V 60.rokoch pristúpili do firmy Gisela Nannen (dcéra zakladateľa) s jej mužom Christianom Nannenem. Stratégia firmy bola postavená tak, aby vyhovovala rastúcemu a meniacemu sa trhu a rôznorodým nárokom. Výroba bola rozložená po celej Európe, potom Južnej Amerike a nakoniec presunutá do Ázie. V roku 1999 sa Jan-Oliver Nannen, už z tretej generácie rodiny, tiež stal súčasťou spoločnosti. V roku 2006 sa ich partnerom stal Alfred Gruber, riaditeľ predaja Travelite. Doteraz história spoločnosti reprezentuje súvislú dráhu osobného vlastníctva a nadšenie, inovatívne flexibilitu a bezkonkurenčné zameranie na potreby zákazníkov.

Ciele Travelite:

My v Travelite považujeme sami seba za riešiteľa problémov a partnermi v poskytovaní služieb. Toto poňatie seba samého využívame vo všetkých vzťahoch či už ide o zákazníkov alebo obchodných partnerov. Travelite sa drží stratégie trvalého rastu. Vďaka zameranému rozvoju a dodávkam moderných a cenovo priaznivých výrobkov je našim cieľom trvalý rast na našom trhu. Pomocou geografickej expanzie do nových trhov a rozvoja produktov v nových výrobných segmentoch docielime trvalého rozvoja aj na nových trhoch.

Poslanie Travelite:

My v Travelite usilujeme o rozvoj, výrobu a dodávky tašiek / batožiny, ktoré uľahčujú cestovanie a tým zlepšujú mobilitu. Naším hlavným cieľom je byť spoľahlivým obchodným partnerom vo všetkých vzťahoch.

Hodnoty / filozofia Travelite:

My v Travelite sa snažíme o nastavení a dodržiavaní stálej výmeny informácií s našimi partnermi na trhu a zákazníkmi, aby sme vytvorili pevnú väzbu skrze perfektné služby a výrobky. Tento postup je nám umožnený tiež vďaka dodržiavaniu pravidiel v osobných vzťahoch v rámci hierarchie firmy. Sme otvorení novým nápadom. Akémukoľvek komunikačnému partnerovi bude poskytnutá úprimná, priama a prínosná spätná väzba.

Kvalita:

Už od začiatku výroby sú naše výrobky starostlivo ručne vyrábané za súčasného plnenia najvyšších štandardov kvality. Proces výroby podlieha pravidelným a prísnym kontrolám kvality, ktoré prebiehajú pred samotnou produkciou, pri výrobe aj po ukončení výroby. Všetky naše výrobky sú vyvinuté a navrhnuté v Nemecku s typicky nemeckým dôrazom na funkčnosť a najlepšiu kvalitu v samom jadre tohto vývojového procesu. Pred hromadnou výrobou je novo vyvinutý výrobok hlboko testovaný v našich testovacích centrách. Pri testovaní všetkých komponentov, ako sú rukoväte, kolesá, trolley systémy, skelet a materiály jednotlivo a následnom testovaní hotových výrobkov, môžeme na TRAVELITE garantovať trvalo vysokú úroveň kvality výrobkov.

Po-Pá (9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia