Kozmeticky kufor Titan Spotlight polykarbonát

Kód: 836702-81
Akcia
Značka: Titan
69,69 € –29 %
175084 3 kosmeticky kufr titan spotlight polykarbonat tyrkysova
69,69 € –29 % 49,77 € 41,13 € bez DPH
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderný dizajnový kozmetický kufor nemeckej značky Titan z kolekcie limitovanej série Spotlight Flash z polykarbonátu v modrozelenej farbe mint.

  • plastové madlo pre nosenie v ruke
  • nastaviteľný popruh cez rameno
  • Možno pripevniť na výsuvné madlo kufra
  • Vnútorný organizér
  • Kapsičky a gumy na kozmetické prípravky
  • Vnútorné vrecko na zips a integrované zrkadielko

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické kufre
Záruka: 2 roky
Farba: tyrkysová
Farba detail: tyrkysová
Hĺbka: 19 cm
Hmotnosť: 1,40 kg
Materiál: polykarbonát
Objem: 20 L
Rozmery V x Š x H: 32 x 38 x 19
Rozšírený: 20 L
Šírka: 38 cm
Špecifikácia materiálu: Polykarbonát 100%
Výška: 32 cm
Záruka: 2 roky / let
Značka: Titan
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Škrupinové kufre Titan, elegantné spojenie stability a ľahkosti

TITAN je už od svojho založenia v roku 1983 jednou zo svetových vysoko kvalitných značiek, funkčných a zároveň štýlových cestovných batožín. Značka je majetkom spoločnosti TITAN HAMBURG GmbH vedenej jej vlastníkom so sídlom v Hamburgu.

Titan odjakživa vsádza predovšetkým v oblasti ľahkých "škrupinových" batožín na nové a stále vyššie normy a zaväzuje tým tak značku k cieľu: TITAN zaručuje spojenie neobyčajnej stability a ľahkosti.

Už v roku 2004 vzišiel ako víťaz kufor séria TITAN Xenon Plus vo veľkom teste kufrov pri Stiftung Warentest.

Ako prvý v odbore spoliehali výrobcovia titánu na výrazne tvarovaný a módne "škrupinový" kufor v krikľavých farbách. Nasledovali videa ako "Ďalší Topmodel Nemecka", "Zúfalé manželky" alebo "Teória veľkého tresku", ktoré z modelu TITAN X2 urobili doslova klasiku. Za pomoci týchto snímok sa dostala X2 do regálov legendárneho nákupného centra Bloomingdales na 5.avenue. Značka si vychutnáva nielen národného ale aj medzinárodného rešpektu. Špecializované obchody TITAN či distribútori mnohých medzinárodných trhov sa nachádzajú po celom svete od Austrálie, cez Áziu a Európu až po USA.

TITAN vyrába ako prvá značka od roku 2010 "škrupinové" kufre z polykarbonátu v Nemecku. Tu získané skúsenosti boli následne bezprostredne využité pre globálnu sieť produkcie aby batožina bola ešte odolnejšia. V Nemecku vyrobený model TITAN 5, element bol v roku 2010 vyznamenaný cenou pre najlepší nemecký kožený výrobok.

Všetky TITAN produkty boli vždy navrhované a vyvíjané v Nemecku. Taktiež zabezpečenie kvality v medzinárodných výrobných halách podlieha striktným predpisom, ktoré spĺňajú kvalitatívne i eticko-sociálne požiadavky nielen nemeckých spotrebiteľov. Tí tak môžu s batožinou TITAN cestovať s pokojným svedomím.

Po-Pá (9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia