Cestovný kufor American Tourister Sound Box L EXP

Kód: 32G003-41
172,03 € 142,17 € bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovní kufr značky American Tourister linie Soundbox 77 cm v tmavší modré barvě, na čtyřech kolečkách, TSA zámkem a možností rozšíření objemu. Zavazadlo s působivým soustředným kruhovým designem, který čerpá inspiraci z retro vinylových desek. Navíc šikovný úložný prostor dělá tento kufr skvělou první volbou.

Doporučuje Cristiano Ronaldo !!!

  • rozšiřitelný o 3 cm do hloubky / možnost zvětšení kapacity
  • integrovaný kombinační TSA zámek /výhodný při celní kontrole/
  • křížové upínací pásy pro dobrou fixaci oděvů
  • vnitřní dělící přepážka na zip + kapsa
  • dvojitá čtyři kolečka pro snadný pojezd
  • nastavitelná výsuvná rukojeť
  • ruční madlo
  • uzavírání na zip

Dodatočné parametre

Kategória: Veľké škrupinové kufre 67-81 cm
Záruka: 3 roky
Farba: modrá
Farba detail: modrá
Hĺbka: 29 cm
Hmotnosť: 4,20 kg
Kolieska: 4 kolieska
Materiál: polypropylén
Objem: 97 L
Rozmery V x Š x H: 77 x 51 x 29
Rozšírený: 110 L
Šírka: 51 cm
Špecifikácia materiálu: Polypropylén 100%
Výška: 77 cm
Zámok: TSA zámok
Záruka: 3 roky / let
Značka: American Tourister
Zväčšenie objemu: Ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Kvalita, nízka váha a primeraná cena

American Tourister je americká značka, ktorej história siaha k roku 1933, kedy bola založená Sole Kofflerem v Providence na Rhode Islande. Investoval do nej svoje celoživotné úspory. Jeho snom bolo vyrobiť kufor z tvrdého materiálu, ktorý by mohol predať za jeden dolár. Sol Koffler bol medzi prvými, ktorí začali vyrábať lisovanú plastovú batožinu, ktorá bola takmer nezničiteľná.

V roku 1933 získala American Tourister spoločnosť Samsonite a označila tak spojenie najväčších svetových značiek batožiny. V súčasnej dobe je American Tourister jednou z najväčších batožinových značiek na svete, je prítomná vo viac ako 90 krajinách po celom svete a stále rastie.

Rok 1945 zaznamenal vzrast leteckej dopravy a bola požadovaná ľahšia batožina. Takže American Tourister predstavil Hi-Taper batožinu, ktorá bola oveľa ľahšia a navyše sa s ňou lepšie manipulovalo.

V 60. rokoch medzinárodné cestovanie aj naďalej stúpalo. American Tourister bola prvou spoločnosťou, ktorá "vyskúšala" svoje výrobky s letuškami z hlavných leteckých spoločností.

Vďaka vynikajúcej kvalite, jedinečnému dizajnu, ľahkosťou, odolnosti, komfortu a praktickosťou je American Tourister skvelou voľbou pre všetkých náročných a menej náročných cestovateľov. Je určená pre zákazníkov, ktorí potrebujú predovšetkým spoľahlivosť a eleganciu.

V našej ponuke nájdete rozsiahly výber cenovo dostupných textilných aj luxusných škrupinových kufrov v rôznych veľkostiach a farbách.

Batožina American Tourister vás proste nesklamú.

Po-Pá (9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia