Prečo nakúpiť u nás

 
Sme česká firma, ktorá pôsobí na internete od roku 2011. Základnou ideou firmy je budovať dobré meno. Snažíme sa poskytovať čo najkvalitnejšie služby k plnej spokojnosti zákazníka. Stálosť na trhu sme posilnili otvorením predajne na Prahe 8. Názory zákazníkov sú pre nás dôležité, získali sme certifikát Heuréky - Overené zákazníkmi.

2 - VÝBER SORTIMENTU A ZNAČIEK
E-Shop najkufre.eu je špecializovaný na cestovnú batožinu a koženú galantériu. Ponúkame veľmi širokú a pestrú ponuku cestovných kufrov, ktorú budeme naďalej rozširovať a pokrývať čo najširšie potreby všetkých našich zákazníkov. Ponúkame iba kvalitný značkový tovar osvedčených výrobcov, ktorí pôsobia na európskom a svetovom trhu už niekoľko rokov.

3 - PORADENSTVO, OCHOTA A ÚSTRETOVOSŤ
Predajom kufrov sa zaoberáme už niekoľko rokov a podarilo sa nám v tejto oblasti získať veľa skúseností. Dokážeme poradiť s výberom tovaru, sme schopní zodpovedať mnoho otázok alebo pomôcť pri nečakaných problémoch pri užívaní. V prípade zložitejších technických otázok radi potrebné údaje zistíme u výrobcov. Základom pri jednaní so zákazníkom je ochota a ústretovosť.

4 - PRAVIDELNÉ AKCIE ZĽAVY
Pravidelne nájdete na stránkach e-shopu najkufre.eu veľmi výhodné akcie alebo zľavy na tovar. Sledovaním týchto akcií a zliav možno príjemne usporiť nemalý peniaz.

5 - BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIA
Počet reklamácií výrobkov, ktoré predávame je veľmi nízky. Reklamáciu sa snažíme vyriešiť čo najrýchlejšie bez zbytočných prieťahov. Chápeme situáciu, v ktorej sa zákazník ocitá a snažíme sa vyjsť preto prípadným požiadavkám v ústrety. Chceme poskytovať kvalitné služby počas nákupu, ale aj potom. Je naším prianím, aby zákazník náš obchod navštívil aj v budúcnosti.

6 - VLASTNÉ SKLADY A ZÁZEMIE
Za správnym a bezproblémovým fungovaním firmy vždy stojí dobré zázemie a skladové možnosti. Značnú časť tovaru držíme vo vlastných skladoch a tovar je tak pripravený na expedíciu. Tento tovar je na obchode označené ako skladom.

7 - SLUŽBY
Dobrý obchod ponúka nielen kvalitný zákaznícky servis, ale aj bohaté služby. Zákazník u nás môže využiť osobne odber na vzorkovni, niektoré z našich odberných zmluvných miest na vyzdvihnutie balíku - Uloženka.cz, v prípade dopravy DPD môže platiť kartou (zdarma), druhý a každý ďalší balík zasielame zadarmo.

8 - DOPRAVA NAD ZADARMO
V prípade nákupu nad 70 EUR je doprava ZADARMO službou DPD!

9 - CERTIFIKÁTY A OSVEDČENIA
Zákonnou zárukou pre zákazníkov sú dobre vykonanej Obchodné podmienky a Reklamačný poriadok. Získali sme certifikát Heureka - overené zákazníkmi, kde je možné si pozrieť recenzie od našich zákazníkov.

10 - JEDNODUCHO, RÝCHLO A PREHĽADNE
Veľmi intenzívne riešime užívateľské prostredie. Aby nákup bol jednoduchý, bez zbytočných a nelogických krokov a aby bolo všetko bolo prehľadné. Snažíme sa, aby zákazník u nás nakupoval rád a všetky informácie získal ľahko a rýchlo. Naši programátori neustále vyvíjajú nové "vychytávky". K nákupu v našom obchode sa nemusíte registrovať.

11 - FÉROVÉ CENY TOVARU
Žiadne nepriehľadné a nečakané poplatky, žiadne umelé navyšovanie odporúčanej ceny, žiadne predražené poplatky za dopravu. Nami uvádzané ceny sú reálne, uvádzané vždy s DPH. Na všetky produkty chceme zákazníkom ponúknuť najnižšiu cenu na slovenskom trhu so zachovaním vysokého štandardu poskytovaných služieb.

12 - KVALITNÁ A RÝCHLA EXPEDÍCIA
Naši vyškolení a skúsení skladníci sa starajú o to, aby každý balík bol riadne zabalený a mnohokrát krehký tovar dorazil k zákazníkovi v poriadku. Čo je jeden zo základných požiadaviek zákazníkov. Napriek tomu nemožno úplne vylúčiť hrubú manipuláciu zo strany dopravcu. Ak nastane prípadne problém, kontaktujte nás. Radi pomôžeme záležitosť vyriešiť. Tovar skladom expedujeme spravidla v deň objednania alebo nasledujúci pracovný deň. Podľa zvoleného typu prepravy je teda tovar dodaný do 1-3 pracovných dní.

13. - SNAŽÍME SA BYŤ STÁLE K DISPOZICIÍ
Potrebujete poradiť s výberom či inak pomôcť s nákupom v našom obchode aj mimo prevádzkovú dobu PO-PIA 8-18 hod. Neváhajte nám napísať Vašu otázku či priania na email info@najkufre.sk a my sa aj večer a cez víkend budeme snažiť Vám pomôcť.


14. - OBRÁZKY PRODUKTOV
Obrázky produktov v eshope sú reálne, všetky ponúkané tovary sami fotíme, aby ste získali čo najvernejšie predstavu o tovare, ktorý si objednávate. Pri každej položke je vyobrazené vždy presne to čo si kupujete - typ, veľkosť, množstvo, farba atď. Tovar fotíme zo všetkých strán a pokiaľ je to možné tak fotíme i vnútro.

15. - PREDAJŇA - Dopraváků 749/3, PRAHA 8
Máte možnosť si tovar pred kúpou dôkladne prezrieť v našej predajni, kde máme vystavený všetok tovar na sklade. Zodpovieme Vaše otázky a poradíme s výberom. Na predajni je možné si tiež hneď tovar zakúpiť.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia