Doprava a platba

Tovar skladom expedujeme zvyčajne v deň objednania alebo nasledujúci pracovný deň. Doručenie na Slovensko je spravidla dva pracovné dni po prevzatí zásielky dopravcom. 

  

 Způsob úhrady: Cena přepravy Cena dobierky Cena GoPay
ppl 5 EUR 3 EUR zdarma

ppl

nad 70 EUR

zdarma 3 EUR zdarma


 
ppl
Kuriérske preprava PPL

Spoľahlivá moderná a efektívná doprava v rámci SR.

viac informácií

 

Spôsoby platby: 

Dobierkou - Najbežnejšie používaná platobná metóda. Objednávku zaplatíte v hotovosti alebo kartou pri prevzatí zásielky. 

Bankovým prevodom - platbu môžete uskutočniť vopred prevodom peňazí na náš bankový účet. Informácie k platbe Vám budú zaslané v potvrdení objednávky na Váš e-mail. Po vykonaní platby sú peniaze na účet dodávateľa pripísané v priebehu 1-2 pracovných dní. Tovar odosielame ihneď po obdržaní platby (pokiaľ je tovar skladom). Pri prevzatí zásielky dopravcovi už nič neplatíte.

 

gopay_bannery-barevne  - platobná brána pre online platby kartou alebo online bankovým prevodom v internetovom bankovníctve

GoPay je najväčším poskytovateľom online platieb českého pôvodu a patrí medzi najväčších poskytovateľov online platieb v Česku a v strednej Európe. Činnosť GoPay je dozorovaná Národnou bankou a GoPay je držiteľom licencie Českej národnej banky pre vydávanie elektronických peňazí. Pri nakladaní s platobnými údajmi spĺňa GoPay najvyšší bezpečnostný štandard kartových asociácií PCI DSS.

viac informácií

 

Zálohová Platba :

Na základe vystavenej zálohovej faktúry prevodom na účet:

IBAN CZ7020100000002100254760
BIC kód/SWIFT FIOBCZPPXXX

 

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia