Cestovný kufor Benetton UCB 4w S

Kód: 8BBUC101-F48
106,90 € 88,30 € bez DPH
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovný škrupinový kufor talianskej preslávenej značky United Colors of Benetton v modernej fuchsiovej farbe. Plastové kufre Benetton vynikajú kombináciou dvoch materiálov, ABS a polykarbonátu. ABS zaisťuje odolnosť voči poškodeniu a polykarbonát sa postará o pružnosť kufra. Atraktívny vzhľad kufra ide ruka v ruke s dnešnou modernou dobou. 

  • Výsuvná rukoväť s aretáciou polohy
  • 4 tiché, kvalitné kolieska
  • Horné madlo
  • Integrovaný kombinačný TSA zámok
  • Vnútri bezpečnostné popruhy, textilná podšívka, vrecko na zips, sieťované vrecko
  • Odolný a pružný materiál
  • Táto veľkosť je akceptovaná väčšinou leteckých spoločností ako palubná batožina

Dodatočné parametre

Kategória: Palubné kufre do 55 cm
Záruka: 2 roky
Rozmery V x Š x H: 55 x 40 x 20
Výška: 55 cm
Šírka: 40 cm
Hĺbka: 20 cm
Objem: 35 L
Zväčšenie objemu: Ne
Farba: ružová
Hmotnosť: 2,60 kg
Kolieska: 4 kolieska
Farba detail: fuchsie
Materiál: ABS / Polykarbonát
Špecifikácia materiálu: ABS / Polykarbonát
Rozšírený: 35 L
Zámok: TSA zámok
Záruka: 2 roky / let
Značka: United Colors of Benetton

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dizajnové produkty v osvedčených farbách

United Colors of Benetton je globálna značka, ktorá sídli v meste Trevis v Taliansku. Bola založená v roku 1965 pánom Lucianoem Benettonom a jeho súrodencami. Spoločnosť má cez 6200 predajní v 120 krajinách sveta. Jedná sa o jednu z najznámejších značiek po celom svete.

Táto módna značka kombinuje farby a energiu s talianskym štýlom. Vyjadruje svieže, veľmi kvalitné prevedenie a v neposlednom rade tiež vyniká neobvyklým dizajnom produktov.
V našej ponuke nájdete luxusné škrupinové kufre, medzi ktorými si vyberú aj náročné dámy a páni. Kombinácia dvoch materiálov, ABS a polykarbonátu, zaručuje dlhodobú životnosť kufra a jednoduchú údržbu. ABS poskytuje kufrom odolnosť batožiny proti poškodeniu a polykarbonát ponúka tú správnu kombináciu tuhosti, pružnosti a tiež nízkej hmotnosti. Polykarbonát sa pri vyvíjanom tlaku skôr prehne než aby praskol, takže si môžete užiť cesty bezstarostne.
Kufre sú tradične vyrábané v troch veľkostiach S (malý), M (stredný) a L (veľký).

Batožiny United Colors of Benetton sú dokonalými spoločníkmi v oblasti cestovania. Nepochybne si získajú srdce každého cestovateľa. Hladko a ticho sa pohybujúce kvalitné kolieska rotujú v 360 stupňoch a výborne tak udržujú stabilitu batožiny. Ovládať kufor je jednoduché aj vďaka výsuvnej rukoväti s aretačným tlačidlom na madle. S integrovaným zámkom TSA, ktorým sú opatrené všetky kufre z našej ponuky tejto top značky, sa nebudete musieť obávať zlodejov, ale ani letiskové kontroly a zničeniu batožinu.
S Kufre značky United Colors of Benetton sa skrátka už nemusíte obávať zapadnutia v dave, problémov s presunom ani poškodeniu pri cestovaní.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia