Cestovný kufor Titan Barbara Glint M

Kód: 845405-04
Značka: Titan
169,30 € 139,90 € bez DPH
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusný škrupinový kufor na štyroch kolieskach s integrovaným TSA zámkom značky Titan v atraktívnej antracitovej farbe. Kufor je vyrobený z polykarbonátu, ktorý je pevný a pritom pružný, vďaka tomu vydrží aj značnú záťaž. Užite si cestovanie s týmto špičkovým kufrom, ktorý poteší aj náročnejších zákazníkov.

  • Výsuvná rukoväť s aretačným tlačidlom
  • 4 tiché otočná dvojkolieska
  • Integrovaný kombinačný TSA zámok
  • Chránené rohy
  • Horné i bočné madlo
  • Obojstranný baliaci systém
  • Vnútri bezpečnostné popruhy
  • Textilná podšívka
  • Rozšíriteľný objem
  • Predĺžená záruka 3 roky

Dodatočné parametre

Kategória: Stredné kufre 56-66 cm
Záruka: 3 roky
Rozmery V x Š x H: 67 x 45 x 26
Výška: 67 cm
Šírka: 45 cm
Hĺbka: 26 cm
Objem: 68 L
Zväčšenie objemu: Ano
Farba: antracitová
Hmotnosť: 3,80 kg
Kolieska: 4 kolieska
Farba detail: antracitová
Materiál: polykarbonát
Špecifikácia materiálu: polykarbonát
Rozšírený: 78 L
Zámok: TSA zámok
Záruka: 3 roky / let
Značka: Titan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Škrupinové kufre Titan, elegantné spojenie stability a ľahkosti

TITAN je už od svojho založenia v roku 1983 jednou zo svetových vysoko kvalitných značiek, funkčných a zároveň štýlových cestovných batožín. Značka je majetkom spoločnosti TITAN HAMBURG GmbH vedenej jej vlastníkom so sídlom v Hamburgu.

Titan odjakživa vsádza predovšetkým v oblasti ľahkých "škrupinových" batožín na nové a stále vyššie normy a zaväzuje tým tak značku k cieľu: TITAN zaručuje spojenie neobyčajnej stability a ľahkosti.

Už v roku 2004 vzišiel ako víťaz kufor séria TITAN Xenon Plus vo veľkom teste kufrov pri Stiftung Warentest.

Ako prvý v odbore spoliehali výrobcovia titánu na výrazne tvarovaný a módne "škrupinový" kufor v krikľavých farbách. Nasledovali videa ako "Ďalší Topmodel Nemecka", "Zúfalé manželky" alebo "Teória veľkého tresku", ktoré z modelu TITAN X2 urobili doslova klasiku. Za pomoci týchto snímok sa dostala X2 do regálov legendárneho nákupného centra Bloomingdales na 5.avenue. Značka si vychutnáva nielen národného ale aj medzinárodného rešpektu. Špecializované obchody TITAN či distribútori mnohých medzinárodných trhov sa nachádzajú po celom svete od Austrálie, cez Áziu a Európu až po USA.

Spoločnosť TITAN vyrába väčšinu svojich kufrov s polykarbonátovou škrupinou v Nemecku. Získané skúsenosti sa potom priamo aplikovali na globálnu výrobnú sieť, aby sa batožina stala ešte odolnejšou. Nemecký model TITAN 5, element získal v roku 2010 cenu za najlepší nemecký kožený výrobok.

Väčšina produktov Titan bola vždy navrhnutá a vyvinutá v Nemecku. Aj zabezpečenie kvality v medzinárodných výrobných halách podlieha prísnym predpisom, ktoré spĺňajú kvalitatívne a eticko-sociálne požiadavky nielen nemeckých spotrebiteľov. Preto môžu pokojne cestovať s batožinou TITAN.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia