Kozmetická taška Samsonite Cosmix závesná

Kód: 50N006-09
Značka: Samsonite
64,80 € 53,60 € bez DPH
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetická závesná taška Samsonite Cosmix v čiernej farbe. 

  • vstup na zips
  • hlavný vnútorný priestor impregnovaný
  • háčik na zavesenie
  • priehľadná malá prepážka na zips
  • vnútorné sieťové vrecko na zips
  • vnútorné veľké zipsové vrecko
  • vnútorná guma pre udržanie obsahu

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické tašky
Záruka: 2 roky
Rozmery V x Š x H: 18 x 26 x 11
Výška: 18 cm
Šírka: 26 cm
Hĺbka: 11 cm
Farba: čierna
Hmotnosť: 0,30 kg
Farba detail: čierna
Materiál: textil
Špecifikácia materiálu: polyester
Záruka: 2 roky / let
Značka: Samsonite

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné cestovné kufre a batožina

Spoločnosť Samsonite vznikla 10. marca 1910 v americkom Denveri v Colorade. Bola založená spoločnosťou Black Hawk, konkrétne predavačom batožiny v Colorade Jessom Shwaydrem (1882- 1970) ako Shwayder Trunk Manufacturing Company. Shwayder pomenoval jeden zo svojich počiatočne vyrobených kufrov Samson, po biblickom silákovi. V roku 1965 sa tieto kufre stali jednými z najpredávanejších produktov a zmenil sa názov na Samsonite.

Po zmene vlastníctva spoločnosti sa Samsonite v máji 2005 presťahovala z Denveru do Mansfield v Massachusetts.

Samsonite je dnes jedným z najväčších predajcov batožiny na trhu. Výrobky sa predávajú vo viac ako 100 krajinách sveta, v Ázii, Severnej Amerike, Európe či v Latinskej Amerike, a to prostredníctvom rôznych veľkoobchodných distibučných kanálov, maloobchodných predajní prevádzkovaných našou spoločnosťou aj prostredníctvom elektronického obchodovania.

Samsonite ponúka spoľahlivé, funkčné, maximálne kvalitné, ľahké a originálne výrobky. Snaží sa neustále vychádzať v ústrety meniacim sa potrebám zákazníkov, sleduje nové trendy a štýly. Ponúka elegantný štýl a komfort s využitím kvalitných materiálov a najnovších technológií pre dlhodobú trvanlivosť.

Značka Samsonite má celosvetové uznanie a vďaka tomu má vedúce postavenie na trhu. To vyplýva predovšetkým z významného rozsahu, inovácií produktov, globálnej distribucií a zdrojových schopnosti a vysoko kvalitných produktov.

Od tejto prémiovej značky nájdete v našej ponuke cestovné kufre od malej veľkosti S po veľkou L, tašky do lietadla, kozmetické tašky alebo obaly na šaty.

Produkty Samsonite sú stvorené pre všetkých, ktorí radi cestujú. Ponuka produktov je smerovaná ako na bežných cestovateľov, tak aj pre každodenne cestujúcich nadšencov, čo zaručuje spokojnosť aj náročnejších zákazníkov.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia