Cestovný kufor American Tourister Sound Box S EXP

Kód: 32G001-14
Nezobrazovat
157,10 € 129,80 € bez DPH
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
2.8.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovný kabínový kufor značky American Tourister línie SoundBox v petrolejovej farbe, na štyroch kolieskach, TSA zámkom a možnosťou rozšírenia objemu. Batožina s pôsobivým sústredným kruhovým dizajnom, ktorý čerpá inšpiráciu z retro vinylových platní. Navyše šikovný úložný priestor a rozmer vyhovujúci väčšine leteckých spoločností robí tento kufor skvelou prvou voľbou. Odporúča Cristiano Ronaldo !!! 

  • rozšíriteľný / možnosť zväčšenia kapacity
  • integrovaný kombinačný TSA zámok / výhodný pri colnej kontrole /
  • krížové upínacie pásy pre dobrú fixáciu odevov
  • vnútorná deliaca prepážka na zips + vrecko
  • dvojité štyri kolieska pre ľahký pojazd
  • nastaviteľná výsuvná rukoväť
  • ručné madlo
  • uzatváranie na zips

Dodatočné parametre

Kategória: Palubné kufre do 55 cm
Záruka: 3 roky
Rozmery V x Š x H: 55 x 40 x 20
Výška: 55 cm
Šírka: 40 cm
Hĺbka: 20 cm
Objem: 35 L
Zväčšenie objemu: Ano
Farba: petrolejová
Hmotnosť: 2,60 kg
Kolieska: 4 kolieska
Farba detail: petrolejová
Materiál: polypropylén
Špecifikácia materiálu: Polypropylén 100%
Rozšírený: 41 L
Zámok: TSA zámok
Záruka: 3 roky / let
Značka: American Tourister

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalita, nízka váha a primeraná cena

American Tourister je americká značka, ktorej história siaha k roku 1933, kedy bola založená Sole Kofflerem v Providence na Rhode Islande. Investoval do nej svoje celoživotné úspory. Jeho snom bolo vyrobiť kufor z tvrdého materiálu, ktorý by mohol predať za jeden dolár. Sol Koffler bol medzi prvými, ktorí začali vyrábať lisovanú plastovú batožinu, ktorá bola takmer nezničiteľná.

V roku 1933 získala American Tourister spoločnosť Samsonite a označila tak spojenie najväčších svetových značiek batožiny. V súčasnej dobe je American Tourister jednou z najväčších batožinových značiek na svete, je prítomná vo viac ako 90 krajinách po celom svete a stále rastie.

Rok 1945 zaznamenal vzrast leteckej dopravy a bola požadovaná ľahšia batožina. Takže American Tourister predstavil Hi-Taper batožinu, ktorá bola oveľa ľahšia a navyše sa s ňou lepšie manipulovalo.

V 60. rokoch medzinárodné cestovanie aj naďalej stúpalo. American Tourister bola prvou spoločnosťou, ktorá "vyskúšala" svoje výrobky s letuškami z hlavných leteckých spoločností.

Vďaka vynikajúcej kvalite, jedinečnému dizajnu, ľahkosťou, odolnosti, komfortu a praktickosťou je American Tourister skvelou voľbou pre všetkých náročných a menej náročných cestovateľov. Je určená pre zákazníkov, ktorí potrebujú predovšetkým spoľahlivosť a eleganciu.

V našej ponuke nájdete rozsiahly výber cenovo dostupných textilných aj luxusných škrupinových kufrov v rôznych veľkostiach a farbách.

Batožina American Tourister vás proste nesklamú.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia