Cestovný kufor Snowball PC 4W S

Kód: A85803-55-13
Značka: Snowball
60,90 € 50,30 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
10.10.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovný kufor s veselým motívom zvieratiek od frnacouzské značky Snowball. S týmto ľahkým kufrom sa stane cestovanie veľkou zábavou. Je rozdeliteľný na dve polovice, s množstvom vreciek a priehradok vo vnútri, čo má vplyv na funkčnosť. Vybavte sa na cesty týmto dizajnovým kufrom od kvalitnej značky. 

  • hlavné vrecká s dvojcestným zipsom
  • Vnútorné vrecká na zips
  • bezpečnostné popruhy vnútri
  • 4 otočné dvojkolieska o 360 stupňov
  • Výsuvná rukoväť
  • Horné madlo
  • TSA zámok

Dodatočné parametre

Kategória: Palubné kufre do 55 cm
Záruka: 2 roky
Rozmery V x Š x H: 55 x 36 x 20
Výška: 55 cm
Šírka: 36 cm
Hĺbka: 20 cm
Objem: 35 L
Zväčšenie objemu: Ne
Farba: viacfarebná
Hmotnosť: 2,80 kg
Kolieska: 4 kolieska
Farba detail: viacfarebná
Materiál: ABS / Polykarbonát
Špecifikácia materiálu: ABS / Polykarbonát
Rozšírený: 35 L
Zámok: TSA zámok
Záruka: 2 roky / let
Značka: Snowball

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Cestovné kufre a batožina Snowball

Francúzska značka Snowball už niekoľko rokov navrhuje a vyrába širokú škálu cestovných batožín za príjemné ceny. V porovnaní s kvalitou sú ceny u tovaru Snowball stále medzi najnižšími na francúzskom trhu.

Firma pravidelne vykonáva dôkladné testy materiálov a funkčnosti, aby Vám ponúkla najlepšie produkty, ktoré sú určené mužom i ženám.

Z našej širokej ponuky produktov značky Snowball si môžete vybrať z radu cestovných vysoko kvalitných kufrov vyrobených z textilného materiálu alebo z odolných plastových, ktoré sú vyrobené z pružného plastového materiálu, ktorý sa pri akejkoľvek väčšej mechanickej záťaži dokáže prehýbať a tým nedôjde ku ničeniu alebo poškodeniu.

Využiť ich môžete pri obchodných cestách alebo pri dovolenkách a iných odpočinkových cestách.

Kufre s dvoma gumovými kolieskami sú aj svojim veselým motívom určené pre staršie deti, dospievajúcu a mladšiu generáciu zákazníkov.

Štvorkolieskovej kufre Vás potom nadchnú dostatočne veľkými a tichými kvalitnými kolieskami, ktoré nezapadnú do každej menšej jamky, ako to býva u malých nepraktických koliesok, ktoré dokážu kufor doslova vytrhnúť z ruky práve tým, že zapadnú. To sa Vám nikdy s kuframi Snowball nestane! Navyše si môžete zaobstarať aj praktický obal na kufor, ktorý bráni poškriabaniu a inému mechanickému poškodeniu Vášho kufra pri cestovaní.

Na cesty si so sebou môžete pribaliť aj niektorý zo skladacích dáždnikov, ktorý Vám určite príde vhod pri nepriaznivom počasí.

Pri dlhšom aj kratšom cestovaní sa Vám bude určite hodiť aj niektorá z ponúkaných kozmetických tašiek, do ktorej ľahko zabalíte všetky svoje kozmetické a hygienické potreby.

Pre nadšencov pešej turistiky či vysokohorských výletov tu máme veľké maximálne pohodlné cestovné batohy, ktoré doslova nabádajú k dlhším výletom a poznávaniu prírody.
Majú veľký objem, veľa vreciek a priehradiek, sú vodeodolné a vojde sa do nich veľa vecí.

Cestovná batožina Snowball ponúka profesionálnu kvalitu, vydrží naozaj veľa a urobia Vám veľmi dobrú službu.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia