Plážová taška Fabrizio Endless summer

Kód: 55204-2221
Akcia
Značka: Fabrizio
18,80 € –43 %
3266796 plazova taska fabrizio endless summer
18,80 € –43 % 10,70 € 8,80 € bez DPH
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Plážová dámska taška nemeckej značky Fabrizio v kombinácii tmavo a svetlo ružovej farby as nápisom The Endless Summer. Super ľahká plážová taška pre moderné ženy, tú prináša kolekcia firmy Fabrizio. Vydajte sa na pláž vo veľkom štýle!

  • 2 dlhé popruhy na nosenie v ruke aj cez rameno
  • Uzatváranie hlavného vrecka na zips
  • Moderný design
  • Nápis na prednej strane tašky
  • Vnútorné vrecko na drobnosti a mobil
  • Upresnenie rozmeru tašky podľa výrobcu: bez úch je výška 40 cm, šírka v hornej časti 57 cm, v spodnej časti 40 cm a hĺbka 18 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Plážové a multifunkčné tašky
Záruka: 2 roky
Rozmery V x Š x H: 40 x 57 x 18
Výška: 40 cm
Šírka: 57 cm
Hĺbka: 18 cm
Objem: 27 L
Farba: ružová
Hmotnosť: 0,50 kg
Farba detail: ružová
Materiál: textil
Špecifikácia materiálu: Papírové lýko
Rozšírený: 27 L
Záruka: 2 roky / let
Značka: Fabrizio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Fabrizio patrí do portfólia nemeckej firmy Sieber s históriou od roku 1652. V priebehu storočí sa firma vypracovala medzi najvýznamnejších výrobcov tašiek v Európe s produkciou väčšou ako 5 miliónov kusov ročne. Pod značkou Fabrizio sa vyrába široká škála plážových tašiek, ktoré si vybudovali veľmi dobrú povesť a stali sa lídrom v tomto segmente v Nemecku. V ponuke je tiež široký program pre cestovanie ako sú cestovné textilné a plastové kufre všetkých veľkostí, cestovné tašky, batohy a mnoho rôznych cestovných doplnkov. Všetko je vyrobené tak, aby pre Vás bolo cestovanie čo najpohodlnejšie. Vlastné dizajnové oddelenie dohliada na najnovšie trendy v móde a navrhuje najnovšie kolekcie. Pre zaistenie vysokých štandardov kvality sú tašky vyrábané len z kvalitných funkčných materiálov, ktoré sú priebežne monitorované počas výrobného procesu. Nezávislé uznávané skúšobné ústavy (napr. Nemecké TÜV a LGA) vykonávajú podrobnejšie testy našich produktov.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia