BAAGL Dosky na školské zošity A4 Unicorn

Kód: A-7303
Značka: Baagl
4,90 € 4 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Dosky na školské zošity českej značky Baagl s módnou ikonou Unicorn vo fialovej farbe. Dieťa ich bude nosiť do školy s radosťou. Formát dosiek je A4. Dosky chráni pred poškodením zošitov alebo učebníc, sú vybavené vnútornou chlopňou brániace vypadnutiu zošitov a sú zaistené gumičkou.

  • Ochrana zošitov či iných dokumentov
  • Formát A4
  • Vnútorné chlopne brániace vypadnutiu zošitov
  • Zaistené gumičkou

Dodatočné parametre

Kategória: Dosky a notesy
Záruka: 2 roky
Rozmery V x Š x H: 32 x 23 x 3
Výška: 32 cm
Šírka: 23 cm
Hĺbka: 3 cm
Farba: fialová
Hmotnosť: 0,30 kg
Farba detail: fialová
Záruka: 2 roky / let
Značka: Baagl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalita, nízka váha a primeraná cena

Značka BAAGL patrí do portfólia českej spoločnosti PRESCO GROUP. Vyrába a predáva certifikované školské aktovky a batohy. Okrem nich ponúka aj širokú škálu ďalších produktov do školy. Pri ich vývoji a výrobe kladie dôraz na kvalitu prevedenia, aktuálne trendy, moderný dizajn, funkčnosť a nadčasovosť.

Aktovka BAAGL:

STAROSTLIVOST O ZDRAVÝ CHRBÁT - Kvalitne spracovaný ergonomický chrbát aktoviek v spojení so systémom nastaviteľných ramenných popruhov zaručujú tú najmenšiu možnú záťaž pre detský chrbát. Ľahká konštrukcia s podpornými bodmi umožnila dostať pomer nosnosť / hmotnosť na úplne novú úroveň.

MYSĽOU NA BEZPEČNOSŤ - Dôležitou súčasťou každej aktovky BAAGL je dostatok reflexných prvkov, ktoré zaisťujú bezpečnosť a dobrú viditeľnosť dieťaťa za zlého počasia, v šere alebo v tme.

RASTIE SPOLOČNE S DEŤMI - Vďaka špeciálnemu štvorbodovému systému nastaviteľných ramenných popruhov možno jednoducho prispôsobiť výšku chrbta pre deti rôzneho veku a postavy. Aktovka tak môže rásť spoločne s nimi a vždy skvele sedí.

ĽAHKO SA OTVÁRA - Aktovky radu ZIPPY disponujú novým vyklápacím systémom otvárania, vďaka ktorému sa školák ľahšie dostane k svojim pomôckam priamo z lavice. Naviac poskytuje lepší prehľad o obsahu aktovky a uľahčuje údržbu jej vnútra.

PREKVAPÍ VYCHYTÁVKAMI - doplnky a detaily spríjemňujú každodenné nosenie aktovky - a u BAAGLU ich nájdete naozaj veľa. Chytro riešené rozloženie vreciek napomáha lepšej organizácií, a šetrí tak deťom čas počas školských prestávok.

KOMPAKTNÝ DESIGN - Aktovka je navrhnutá tak, aby jej tvar pôsobil kompaktne. Všetky vonkajšie vrecká sa prispôsobia tvaru svojho obsahu.

Podobnými vlastnosťami disponujú aj všetky školské batohy značky BAAGL.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia