Cestovný kufor March Canyon S

Kód: 2388-52-74
Nezobrazovat
Značka: March
110,70 € 91,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovný polypropylénový kufor holandskej značky March v nádhernej metalickej modrej farbe. Tento extra ľahký a pružný kufor je vybavený vodeodolnými zipsami a moderným zámkom TSA. Výrobca poskytuje predĺženú záruku 5 rokov. Jemná štruktúra povrchu znižuje poškodenie počas cestovania.

  • Výsuvná rukoväť s aretáciou polohy
  • 4 dvojité, tiché, otočné kolieska
  • Hlavná komora s dvojcestným zipsom
  • Horné madlo
  • Vnútri bezpečnostné popruhy, veľké zipsové vrecko
  • Vodeodolné zipsy
  • Predĺžená záruka 5 rokov
  • Táto veľkosť je akceptovaná väčšinou leteckých spoločností ako palubná batožina

Dodatočné parametre

Kategória: Palubné kufre do 55 cm
Záruka: 5 let
Rozmery V x Š x H: 55 x 38 x 20
Výška: 55 cm
Šírka: 38 cm
Hĺbka: 20 cm
Objem: 37 L
Zväčšenie objemu: Ne
Farba: modrá
Hmotnosť: 2,30 kg
Kolieska: 4 kolieska
Farba detail: tmavo modrá
Materiál: polypropylén
Špecifikácia materiálu: polypropylén
Rozšírený: 37 L
Zámok: TSA zámok
Záruka: 5 roky / let
Značka: March

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Cestovné kufre March sú bezpečné, elegantné a precízne spracované

Produkty March sú vyvíjané a navrhované v Holandsku so zameraním na kvalitu, funkčnosť a elegantný dizajn.

Už po niekoľko rokov March vyrába mimoriadné kufre všetkých typov. Bezchybné dizajnové štandardy, starostlivý výber materiálov a náročné podmienky remeselného spracovania Vám prináša široký výber pre každú cestu a každý cieľ. Neustálym zámerom je Vaše cestovanie s minimom úsilia a so širokým výberom stále ľahších kufrov vytvárajúcich rozsiahlu škálu pre cestovanie. Na dlhej ceste letiskovým terminálom alebo na vlakovej stanici, na lodi, v lietadle, aute alebo vlaku, kamkoľvek Vás život zavedie, môžete cestovať s dôverou, pretože kufre March Vás tam dovedú.

Produkty March sú vyrábané so starostlivosťou, ktoré reflektujú najvyššie a najnovšie štandardy kvality. Všetok surový materiál a výrobné procesy podliehajú kvalitatívnym kontrolám, ktoré predchádzajú samotnej produkcii. Vo veľkoprodukcii je každý produkt podrobený laboratórnym testom. Všetky komponenty ako materiál, kolieska, úchytný systém či kolieska podliehajú vysokým kvalitatívnym kontrolám.

Produkty March sú navrhované, vyrábané a testované, aby odolali nekompromisnosti dnešného cestovania. Všetky produkty musia splniť šesť úskalia testovania. Pád z výšky, jazda po kolieskach, zdolávanie schodov, výdrž držadiel, teplotný test a odolnosť nárazu.

ľahkosť:

S perfektným dizajnom a starostlivým výberom materiálu, vytvára batožinu ľahkú na manipuláciu bez straty kvality alebo bezpečnosti. Základným cieľom je poskytnúť čo najľahšiu batožinu pre najrôznejšie typy cestovania. So širokou ponukou ľahkej batožiny si budete užívať každý svoj krok.

bezpečnosť:

Bezpečnosť upokojuje myseľ a TSA zámky Vám prinášajú väčšiu bezpečnosť. Travel Sentry Approved (TSA) zámky znamenajú rýchlejšie skríning v rámci check-in kontroly, pretože oprávnený personál môže získať prístup bez oneskorenia a poškodenia. Rovnako tak v ostatných prípadoch Vám táto batožina poskytuje vysokú úroveň ochrany Vášho majetku.

veľkosť:

Všetky modely kabínových kufrov sú kvalifikované ako prenosná batožina do lietadiel u väčšiny leteckých spoločností. Takže teraz máte väčší výber ako kedykoľvek predtým na batožinu vhodnú na palubu lietadla.

kolieska:

Kufre so štyrmi kolieskami umožňujú vertikálny pohyb v každom smere pre nenáročných cestovateľov. Povedzte teda zbohom ostatným kufrom. Mnohé z kufrov March majú skutočnú 4-kolieskovú mobilitu, takže idú tam, kam idete vy. Cestovanie môže byť už tak únavným zážitkom, tak prečo ho robiť ešte horším? Akonáhle vyskúšate prednosti kufrov, ktoré idú smerom, ktorý chcete, budete udivení, ako ste sa bez nich mohli obísť.

Možnosť zväčšenia objemu:

Mnohé z mäkkých batožín majú možnosť rozšírenia vnútorného priestoru. Rozopnutím druhého obvodového zipsu možno získať až o 20 percent viac miesta, kedykoľvek budete potrebovať.

materiály:

Pre výrobu cestovných kufrov sa používajú iba vysoko výkonné textílie a hi-tech materiály ako PC polykarbonát, ABS a novinka poslednej doby - materiál PET, ktorý je ľahký a vysoko odolný proti prerazeniu.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia