Cestovný kufor Roncato We Are 4W S

Kód: 5953-0930
Akcia
Značka: Roncato
344,79 € –22 %
173158 8 cestovni kufr roncato we are 4w s bila
344,79 € –22 % 268,16 € 221,62 € bez DPH
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Kabínový cestovný plastový kufor talianskej značky Roncato v luxusnej bielej farbe s doplnkami v červenej. Tento štýlový a elegantný kufor je vyrobený z veľmi kvlaitního 100% polypropylénu Matrix, ktorý umožňuje vysokú pružnosť, odolnosť proti poškodeniu a nízku váhu. Vydajte sa na cesty pohodlne, maximálne bezpečne a spoľahlivo.

  • Výsuvná rukoväť s aretáciou
  • 4 otočné kvalitné dvojkolieska
  • Hlavný vstup s dvojcestným zipsom
  • Integrovaný kombinačný TSA zámok
  • Horné madlo
  • Dvojité bezpečnostné zipsy
  • Vnútri vrecká na zips, bezpečnostné pásy
  • menovka
  • Kožené doplnky
  • Táto veľkosť kufra je akceptovaná u väčšiny leteckých spoločností ako palubná batožina

Dodatočné parametre

Kategória: Palubné kufre do 55cm
Záruka: 10 let
Farba: biela
Farba detail: biela
Hĺbka: 22 cm
Hmotnosť: 2,00 kg
Kolieska: 4 kolieska
Materiál: polypropylén
Objem: 40 L
Rozmery V x Š x H: 55 x 40 x 22
Rozšírený: 40 L
Šírka: 40 cm
Špecifikácia materiálu: polypropylén
Výška: 55 cm
Zámok: TSA zámok
Záruka: 10 roky / let
Značka: Roncato
Zväčšenie objemu: Ne
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Talianska batožina Roncato s prvotriednou kvalitou a širokým sortimentom

Talianska prvotriedna značka s dlhoročnou tradíciou neustále investujúca do výskumu a vývoja nových produktov, aby dostatočne plnila dopyt trhu. V ponuke je široká škála produktov určených pre cestovanie - cestovné textilné a plastové kufre, cestovné tašky, obaly na šaty, tašky do lietadla, kozmetické kufre a cestovné doplnky. Ďalej sú to pilotné kufre, aktovky, tašky cez rameno, tašky na notebook, peňaženky a iná drobná kožená galantéria.

Ako malý chlapec pomáhal Giovanni Roncato svojmu otcovi Antoniovi, ktorý od 40. rokov pracoval, učil sa a úspešne plnil požiadavky budúcich cestovateľov v oblasti výroby batožiny. Neskôr v 70.rokoch bola založená firma Valigeria Roncato S.p.A a Giovanni sa stal jej prezidentom. Keď bola sprevádzkovaná montážna linka, vtedy prvá v Európe, znamenalo to dôležitý medzník pre Valigeria Roncato, ktorý umiestnil firmu medzi popredných svetových výrobcov batožiny.
Výroba firmy výrazne vzrástla v 80. rokoch a s jej skúsenosťami a pretrvávajúcimi výskumami inovatívnych výrobkov ponúkala nové produkty, ako napr. Nylonové alebo polyesterové kufre. V nasledujúcich 20 rokoch potom vzrástla produkcia syntetických kufrov a ochranných puzdier, s ktorou posilnila svoj rast aj celá spoločnosť a získala vedúcu pozíciu vo svojom odbore.

V 90. rokoch Giovanni Roncato umožnil vďaka svojim inovatívnym nápadom celej spoločnosti urobiť ďalší významný krok v produkcii tzv. "Škrupinových" kufrov pomocou vstrekovania polypropylénu, čo mu pomohlo k tomu, urobiť z firmy popredného výrobcu v Taliansku i zahraničí. Obrovským nápadom bol kufor Sphera - ovládateľný jedným prstom, ktorý odštartoval výrobu niekoľkých miliónov kusov, ďalej Teenager - farebná edícia pre mladých, alebo Venice typická svojím elegantným a vycibreným štýlom. V roku 2004 vytvorili ľahký Flexi model schopný otočenia o 360 stupňov pre tých najnáročnejších zákazníkov. Od tejto doby sa firma nepretržite rozvíjala, ponúkala cestovateľom špeciálne kolekcie "škrupinových" kufrov z polypropylénu a širokú škálu mäkkej batožiny, kancelárskych funkčných puzdier a prepracovaných kožených výrobkov.

V posledných rokoch bola na trh uvedená línia Roncato UNO SL. doterajšia prvotriedna produkcia firmy. Táto vysoko funkčná a prepracovaná edícia v polykarbonáte ponúka ideálnu kombináciu ľahkosti, masívnosti, bezpečnosti, praktickosti a dizajnu. Tieto výrobky sú vysoko inovatívne a chránené exkluzívnymi priemyselnými vlastníckymi právami. Polypropylénové a polykarbonátové kufre sú v súčasnej dobe vyrábané podľa originálnych výrobných postupov.

V dnešnej dobe rodina Roncato kladie dôraz na vysokú kvalitu, vykázanou certifikáciou ISO 9001, ďalej produkty pýšiace sa označením "Made in Italy", používanie technológií nových generácií a prísne vnútorne kontroly. Úplne špecifickou črtou rodiny Roncato a RV Roncato je vášeň a know-how, odovzdávané z generácie na generáciu, snaha o nefalšovaný výrobok a vzrastajúce zameranie na životné prostredie a medziľudské vzťahy.

RV RONCATO teraz pôsobí v 52 krajinách sveta s rozmanitými výrobkami a logistickými areálmi, ktoré pokrývajú celkovú plochu o rozlohe 250000m2. Giovanni Roncato a jeho štyri deti pevne verí, že R & D, kvalita pruduktů a štýl, ekologická uvedomelosť a vysoko špecializovaní zamestnanci sú tým, čo trh požaduje.

Po-Pá (9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia