Cestovný kufor Samsonite LITE-SHOCK 4W M

Kód: 98V002-09
Nezobrazovat
Značka: Samsonite
490,40 € 405,30 € bez DPH
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovný skeletový kufor značky Samsonite Lite-shock 69 cm na štyroch kolieskach v čiernej farbe. Kolekcia LITE-SHOCK patrí vďaka novej technológii (Curve - inovatívny materiál - patentovaný proces výroby) medzi najľahšie a najodolnejšie kolekcie. Kufor má jednotyčovú nastaviteľnú výsuvnú rukoväť, vrchné a bočné ručné madlo, spodný úchyt, štítok na adresu a štyri kolieska pre ľahký všesmerový pojazd. Vnútri sú krížové upínacie pásy pre dobrú fixáciu odevov + deliaca látková prepážka na zips a vrecko. Veľkou výhodou je integrovaný TSA zámok a nárazuvzdorný plášť kufra, ktorý dodáva extra pevnosť rohom.

  • Extrémne ľahký a odolný / nárazuvzdorný plášť /
  • integrovaný kombinačný zámok TSA
  • krížové upínacie pásy
  • deliaca látková prepážka na zips
  • 4 kolieska
  • výsuvná nastaviteľná rukoväť
  • štítok na adresu
  • vrchné a bočné madlo

Dodatočné parametre

Kategória: Stredné kufre 56-66 cm
Záruka: 10 let
Rozmery V x Š x H: 69 x 47 x 29
Výška: 69 cm
Šírka: 47 cm
Hĺbka: 29 cm
Objem: 73 L
Zväčšenie objemu: Ne
Farba: čierna
Hmotnosť: 2,30 kg
Kolieska: 4 kolieska
Farba detail: čierna
Materiál: polypropylén
Špecifikácia materiálu: polypropylén
Rozšírený: 73 L
Zámok: TSA zámok
Záruka: 10 roky / let
Značka: Samsonite

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné cestovné kufre a batožina

Spoločnosť Samsonite vznikla 10. marca 1910 v americkom Denveri v Colorade. Bola založená spoločnosťou Black Hawk, konkrétne predavačom batožiny v Colorade Jessom Shwaydrem (1882- 1970) ako Shwayder Trunk Manufacturing Company. Shwayder pomenoval jeden zo svojich počiatočne vyrobených kufrov Samson, po biblickom silákovi. V roku 1965 sa tieto kufre stali jednými z najpredávanejších produktov a zmenil sa názov na Samsonite.

Po zmene vlastníctva spoločnosti sa Samsonite v máji 2005 presťahovala z Denveru do Mansfield v Massachusetts.

Samsonite je dnes jedným z najväčších predajcov batožiny na trhu. Výrobky sa predávajú vo viac ako 100 krajinách sveta, v Ázii, Severnej Amerike, Európe či v Latinskej Amerike, a to prostredníctvom rôznych veľkoobchodných distibučných kanálov, maloobchodných predajní prevádzkovaných našou spoločnosťou aj prostredníctvom elektronického obchodovania.

Samsonite ponúka spoľahlivé, funkčné, maximálne kvalitné, ľahké a originálne výrobky. Snaží sa neustále vychádzať v ústrety meniacim sa potrebám zákazníkov, sleduje nové trendy a štýly. Ponúka elegantný štýl a komfort s využitím kvalitných materiálov a najnovších technológií pre dlhodobú trvanlivosť.

Značka Samsonite má celosvetové uznanie a vďaka tomu má vedúce postavenie na trhu. To vyplýva predovšetkým z významného rozsahu, inovácií produktov, globálnej distribucií a zdrojových schopnosti a vysoko kvalitných produktov.

Od tejto prémiovej značky nájdete v našej ponuke cestovné kufre od malej veľkosti S po veľkou L, tašky do lietadla, kozmetické tašky alebo obaly na šaty.

Produkty Samsonite sú stvorené pre všetkých, ktorí radi cestujú. Ponuka produktov je smerovaná ako na bežných cestovateľov, tak aj pre každodenne cestujúcich nadšencov, čo zaručuje spokojnosť aj náročnejších zákazníkov.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrácia