Cestovný kufor Titan Spotlight polykarbonát L
Kód: 836404-04Podrobný popis
Robustný polykarbonátový cestovný kufor nemeckej značky Titan v atraktívnej antracitovej farbe. Vysoký lesk a elegantná štruktúra sa snúbi s kvalitnými použitými materiálmi. Integrovaný kombinačný TSA zámok sa postará o maximálne bezpečie a pohodlie na Vašich cestách. Štyri veľké dvojkolieska zaručujú ideálne jazdné vlastnosti. p>
- Výsuvná rukoväť s aretáciou polohy li>
- 4 tiché otočné dvojkolieska li>
- Hlavná komora s dvojcestným zipsom li>
- Integrovaný kombinačný TSA zámok li>
- Horné i bočné madlo li>
- Vo vnútri textilná podšívka s potlačou, veľké a malé zipsové vrecko, bezpečnostné popruhy li>
- Logo Titan na prednej strane kufra, na jazdcoch zipsu li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké škrupinové kufre 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 4030851101539 |
| Rozměry V x Š x H: | 76 x 51 x 30 |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 51 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Objem: | 102 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | antracitová |
| Hmotnost: | 4,30 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | antracitová |
| Materiál: | polykarbonát |
| Špecifikácia materiálu: | Polykarbonát 100% |
| Rozšířený: | 102 L |
| Zámok: | TSA zámok |
| Záruka: | 3 roky |
| Značka: | Titan |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Škrupinové kufre Titan, elegantné spojenie stability a ľahkosti
TITAN je už od svojho založenia v roku 1983 jednou zo svetových vysoko kvalitných značiek, funkčných a zároveň štýlových cestovných batožín. Značka je majetkom spoločnosti TITAN HAMBURG GmbH vedenej jej vlastníkom so sídlom v Hamburgu.
Titan odjakživa vsádza predovšetkým v oblasti ľahkých "škrupinových" batožín na nové a stále vyššie normy a zaväzuje tým tak značku k cieľu: TITAN zaručuje spojenie neobyčajnej stability a ľahkosti.
Už v roku 2004 vzišiel ako víťaz kufor séria TITAN Xenon Plus vo veľkom teste kufrov pri Stiftung Warentest.
Ako prvý v odbore spoliehali výrobcovia titánu na výrazne tvarovaný a módne "škrupinový" kufor v krikľavých farbách. Nasledovali videa ako "Ďalší Topmodel Nemecka", "Zúfalé manželky" alebo "Teória veľkého tresku", ktoré z modelu TITAN X2 urobili doslova klasiku. Za pomoci týchto snímok sa dostala X2 do regálov legendárneho nákupného centra Bloomingdales na 5.avenue. Značka si vychutnáva nielen národného ale aj medzinárodného rešpektu. Špecializované obchody TITAN či distribútori mnohých medzinárodných trhov sa nachádzajú po celom svete od Austrálie, cez Áziu a Európu až po USA.
Spoločnosť TITAN vyrába väčšinu svojich kufrov s polykarbonátovou škrupinou v Nemecku. Získané skúsenosti sa potom priamo aplikovali na globálnu výrobnú sieť, aby sa batožina stala ešte odolnejšou. Nemecký model TITAN 5, element získal v roku 2010 cenu za najlepší nemecký kožený výrobok.
Väčšina produktov Titan bola vždy navrhnutá a vyvinutá v Nemecku. Aj zabezpečenie kvality v medzinárodných výrobných halách podlieha prísnym predpisom, ktoré spĺňajú kvalitatívne a eticko-sociálne požiadavky nielen nemeckých spotrebiteľov. Preto môžu pokojne cestovať s batožinou TITAN.
Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
