Cestovný kufor Wenger Promo S
Kód: W7179-22-20Podrobný popis
Textilný cestovný kufor švajčiarskej značky Wenger, 54 cm, v čiernej farbe.- 2 textilné madlá li>
- 2 vrecká na zips na prednej strane li>
- hliníková výsuvná trolej s aretáciou polohy li>
- 2 inline kolieska li>
- plastové ochrany rohov li>
- masívne zipsy zatvárania kufra li>
- Menovka li>
- vnútorná textilná podšívka li>
- Vrecko na zips na veku kufra li>
- Poistné vnútorné popruhy li>
- Táto veľkosť kufra je akceptovaná u väčšiny leteckých spoločností ako palubná batožina li>
- Kvalita bez kompromisu ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Palubné kufre do 55 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 54 x 37 x 24 |
| Výška: | 54 cm |
| Šířka: | 37 cm |
| Hloubka: | 24 cm |
| Objem: | 48 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 3,15 kg |
| Kolieska: | 2 kolieska |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Nylon 1680D |
| Rozšířený: | 48 L |
| Zámok: | bez zámku |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Wenger |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Precízne spracovanie kvalitného koženého tovaru a príslušenstva
Viac ako 100 rokov kvality!
Písal sa rok 1893, kedy bola v Delémont, v srdci švajčiarskeho kantónu Jura, založená firma Wenger.
Bezvýhradná vášeň pre inovácie, precíznosť a čistú zručnosť viedli k úspechu tejto spoločnosti. Ako výrobca pravých švajčiarskych nožov si Wenger bleskurýchlo získal svetové povedomie o svojej značke, uznanie i popularitu.
V priebehu rokov vyspela firma na vedúcu značku medzinárodného merítka u obchodnej batožiny. V súčasnej dobe ponúka Wenger vysoko kvalitné kožené výrobky, doplnky a cestovné príslušenstvo. Tie zahŕňajú cestovné kufre, štýlové brašne, kozmetické tašky, vystužené batohy na notebooky či komfortné širokú škálu tašiek na kolieskach. Typické sú pre túto značku farby - čierna, červená a biela. Avšak celý rad produktov sa robí v kombinácii so šedou a niektoré hlavne športovejšie produkty v ďalších veselých farbách. S výrobkami od tejto značky sa nestratíte a máte istotu 100% kvality.
