Cestovná taška Wenger duffles
Kód: SA6017-20-2261Podrobný popis
Textilná cestovná taška, 57 cm, v čiernej farbe z kolekcie švajčiarskej značky Wenger na kolieskach.- Výsuvné hliníkové madlo pre pohodlnú manipuláciu na kolieskach li>
- Inline kolieska li>
- 2 vonkajšie vrecká na zips li>
- Možno nosiť v ruke li>
- Krémová textilná podšívka li>
- Kvalitné masívne zipsy li>
- Vystužené dno tašky ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bez koliesok |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výška: | 46 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 26 cm |
| Objem: | 38 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 0,90 kg |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Nylon 1680D |
| Rozšířený: | 38 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Wenger |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Precízne spracovanie kvalitného koženého tovaru a príslušenstva
Viac ako 100 rokov kvality!
Písal sa rok 1893, kedy bola v Delémont, v srdci švajčiarskeho kantónu Jura, založená firma Wenger.
Bezvýhradná vášeň pre inovácie, precíznosť a čistú zručnosť viedli k úspechu tejto spoločnosti. Ako výrobca pravých švajčiarskych nožov si Wenger bleskurýchlo získal svetové povedomie o svojej značke, uznanie i popularitu.
V priebehu rokov vyspela firma na vedúcu značku medzinárodného merítka u obchodnej batožiny. V súčasnej dobe ponúka Wenger vysoko kvalitné kožené výrobky, doplnky a cestovné príslušenstvo. Tie zahŕňajú cestovné kufre, štýlové brašne, kozmetické tašky, vystužené batohy na notebooky či komfortné širokú škálu tašiek na kolieskach. Typické sú pre túto značku farby - čierna, červená a biela. Avšak celý rad produktov sa robí v kombinácii so šedou a niektoré hlavne športovejšie produkty v ďalších veselých farbách. S výrobkami od tejto značky sa nestratíte a máte istotu 100% kvality.
