Cestovný Kufor Hedgren YUNO S FP vrecko
Kód: HRAKU01SFP-916Podrobný popis
YUNO S FP pridáva praktické predné vrecko pre rýchly prístup k notebooku, tabletu alebo cestovným drobnostiam. Je postavený z polykarbonátu Makrolon® a jazdí na kolieskach Hinomoto, takže spája prémiový výkon s múdrou funkčnosťou. Ideálna voľba pre obchodných cestovateľov a digitálne nomády stále na cestách.
- Predné vrecko s polstrovanými priehradkami na notebook 14" a tablet
- Integrovaná RFID ochrana a organizér na dokumenty
- Polykarbonát Makrolon® (50 % recyklovaného polykarbonátu)
- Dvojité kolieska Hinomoto – tichý a hladký pojazd
- TSA zámok a predné vrecko uzamykateľné
- 5-ročná záruka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestovné kufre a doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5413507237438 |
| Rozměry V x Š x H: | 55 x 35 x 25 |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Objem: | 40,4 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | fialová |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | světle fialová |
| Materiál: | polykarbonát |
| Špecifikácia materiálu: | Polykarbonát 100% Makrolon |
| Zámok: | TSA zámok |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | Hedgren |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Belgická značka Hedgren navrhuje tašky od roku 1993 s jednou jednoduchou filozofiou a to vyrobiť tašky, ktoré slúžia funkčným potrebám každodenného života a pritom vyzerajú dobre. V priebehu rokov si výrobca uvedomil, že funkčnosť nie je určovaná počtom priehradiek, vreciek či zipsov, ktoré taška má, ale je definovaná skúsenosťou, ktorú majú zákazníci pri používaní týchto tašiek, kabeliek i batohov. Vďaka tomu Hedgren vyvinul tašky, ktoré majú nádherný dizajn, sú štýlové a plne funkčné. Preto je tovar z Hedgren známy v 52 krajinách sveta a obľúbený od Paríža, Šanghaja až po Sydney. Jednoducho taška, ktorá vyjadruje Váš jedinečný zmysel pre štýl, bez kompromisov voči Vaším požiadavkám ohľadne organizácie, taška bez ktorej proste nemôžete žiť a je Vaším spoločníkom pre každý deň.




