Cestovný Kufor Hedgren YUNO XS
Kód: HRAKU01XS-003Podrobný popis
Kompaktný, odolný as hladkým pojazdom - YUNO XS je ideálny príručný kufor so štyrmi kolieskami na krátke cesty. Je vyrobený z prémiového polykarbonátu Makrolon® a jazdí na tichých dvojitých kolieskach Hinomoto. Spĺňa väčšinu limitov pre príručnú batožinu, vrátane nízkonákladových leteckých spoločností. TSA zámok, dvojitý špirálový zips a hranatý, štruktúrovaný tvar zaisťujú bezpečné a pohodlné cestovanie.
- 100% polykarbonát Makrolon® (50% recyklovaného polykarbonátu)
- Dvojité kolieska Hinomoto – tiché a odolné
- Integrovaný TSA zámok a dvojitý špirálový zips
- Viac úchytov (hore, z boku, spredu)
- Priestranný hranatý interiér s prepážkou a vreckom na mokré veci
- 5-ročná záruka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestovné kufre a doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5413507237346 |
| Rozměry V x Š x H: | 55 x 40 x 20 |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Objem: | 40,4 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 3,15 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | polykarbonát |
| Špecifikácia materiálu: | Polykarbonát 100% Makrolon |
| Zámok: | TSA zámok |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | Hedgren |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Belgická značka Hedgren navrhuje tašky od roku 1993 s jednou jednoduchou filozofiou a to vyrobiť tašky, ktoré slúžia funkčným potrebám každodenného života a pritom vyzerajú dobre. V priebehu rokov si výrobca uvedomil, že funkčnosť nie je určovaná počtom priehradiek, vreciek či zipsov, ktoré taška má, ale je definovaná skúsenosťou, ktorú majú zákazníci pri používaní týchto tašiek, kabeliek i batohov. Vďaka tomu Hedgren vyvinul tašky, ktoré majú nádherný dizajn, sú štýlové a plne funkčné. Preto je tovar z Hedgren známy v 52 krajinách sveta a obľúbený od Paríža, Šanghaja až po Sydney. Jednoducho taška, ktorá vyjadruje Váš jedinečný zmysel pre štýl, bez kompromisov voči Vaším požiadavkám ohľadne organizácie, taška bez ktorej proste nemôžete žiť a je Vaším spoločníkom pre každý deň.




