Cestovný kufor Tamaris Style 4W M
Kód: TM1102-06Podrobný popis
Škrupinový cestovný kufor značky Tamaris v ružovej farbe so striebornými doplnkami. Vybavte sa na cesty s elegantnými a štýlovými kufre Tamaris z kolekcie Joy, kufre sú vyrobené z pevného polykarbonátu s prímesou ABS, ktorá dodáva kufre špecifickú textúru. Tie sa tak stávajú odolnejšie voči poškriabaniu. Výrobca povoľuje jazdiť aj po 2 kolieskach, aj keď je kufor štvorkolieskový. Doplňte si tento kufor sadou rôznych veľkostí.
- Výsuvná rukoväť s trojitou aretáciou polohy
- 4 tichá dvojité kolieska
- Hlavný vstup s dvojcestným zipsom
- Integrovaný kombinačný TSA zámok
- Horné madlo aj postranné madlo
- Vnútri fixačné popruhy, textilné podšívka, vrecká na zips
- Táto veľkosť je stredná
- logo Tamaris
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné kufre 56-66 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4053204051558 |
| Rozměry V x Š x H: | 67,5 x 44,5 x 26 |
| Výška: | 67,5 cm |
| Šířka: | 44,5 cm |
| Hloubka: | 26 cm |
| Objem: | 60 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | ružová |
| Hmotnost: | 3,40 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | ružová |
| Materiál: | ABS / Polykarbonát |
| Špecifikácia materiálu: | ABS / Polykarbonát |
| Rozšířený: | 60 L |
| Zámok: | TSA zámok |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Tamaris |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Tamaris je nemecká značka dámskej obuvi a doplnkov patriaci do holdingu Wortmann Group KG založeného v roku 1967. Samotná značka Tamaris vznikla v roku 2002 na základe požiadaviek zákazníkov, ktorí hľadali vysokú kvalitu a rozumnú cenu. V roku 2005 bola otvorená vlaková predajňa v Berlíne. V roku 2011 získala tretie miesto v renomovanej štúdii značiek Best Brands v kategórii najlepšie rastúce značka. Dnes je tovar značky Tamaris k dispozícii vo viac ako 70 krajín sveta. Motto značky je: vždy nadčasovo. Tamaris je jasnou voľbou pre zákazníkov, ktorí hľadajú nadčasový dizajn, kvalitu a rozumnú cenu.
