Cestovný kufor Titan Eternity 4W L
Kód: 3999944-56Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Exkluzívny škrupinový kufor 75 cm na štyroch kolieskach s integrovaným TSA zámkom v patentovom zatváraní nemeckej značky Titan exkluzívnej série ETERNITY v obľúbenej striebornej farbe . TITAN ETERNITY: prvý hliníkový kufor na svete s polymérovým rámom. Táto jedinečná kombinácia tlmí nárazy a minimalizuje pretlačenie. Tu sa exkluzivita stretáva s inováciou. Kufor je vybavený kvalitnými koženými madlami, prvotriednymi kolieskami s guličkovými ložiskami a plynule nastaviteľnou teleskopickou rukoväťou. Hliníkový kufor TITAN Eternity kombinuje inovatívnu technológiu s nadčasovou eleganciou. Dizajn stvorený, aby vydržal večnosť.
- Prvý hliníkový kufor na svete s polymérovým rámom
- Zosilnené ochranné rohy
- Výsuvná rukoväť
- 4 mimoriadne tiché dvojité kolieska s guličkovými ložiskami
- 2x kombinačný zámok TSA v patentovom zatváraní kufra
- Horné a bočné kvalitné kožené madlo
- Obojstranný baliaci systém
- Vnútri upínacie popruhy v praktickom tvare Y, zipsové vrecká
- Vnútorná podšívka z recyklovaného polyesteru
- Logo značky na prednej strane
- Vyrobené v Nemecku
- Predĺžená záruka na 10 rokov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké škrupinové kufre 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Rozměry V x Š x H: | 75 x 53 x 30 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Objem: | 101 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | strieborná |
| Hmotnost: | 6,7 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | strieborná |
| Materiál: | Aluminium |
| Špecifikácia materiálu: | Aluminium |
| Rozšířený: | 101 L |
| Zámok: | TSA zámok |
| Záruka: | 10 let |
| Značka: | Titan Koffermanufaktur |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
