Cestovný kufor Worldpack New York 4W S
Kód: 81996-50-0100Podrobný popis
Cestovný kabínový kufor z plastového materiálu značky Fabrizio v obľúbenej čiernej farbe. Odolný plastový materiál ABS poskytne dostatočnú ochranu vášmu kufra aj prepravovaným veciam. Moderný dizajn a solídne spracovanie sa hodí pre každého cestovateľa, ktorý chce byť pri cestovaní in.
- Výsuvná rukoväť s aretáciou
- 4 solídne kolieska
- Kódový zámok
- Horné madlo na nosenie v ruke a manipulácii
- Hlavné vrecko s dvojcestným zipsom
- Vnútri textilná podšívka, sieťované vrecko na zips, bezpečnostné popruhy
- Táto veľkosť kufra je akceptovaná väčšinou leteckých spoločností ako palubná batožina
Dodatočné parametre
| Kategória: | Palubné kufre do 55 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 55 x 35 x 20 |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Objem: | 36 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 2,50 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | ABS |
| Špecifikácia materiálu: | ABS |
| Rozšířený: | 36 L |
| Zámok: | kódový zámok |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Fabrizio |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Fabrizio patrí do portfólia nemeckej firmy Sieber s históriou od roku 1652. V priebehu storočí sa firma vypracovala medzi najvýznamnejších výrobcov tašiek v Európe s produkciou väčšou ako 5 miliónov kusov ročne. Pod značkou Fabrizio sa vyrába široká škála plážových tašiek, ktoré si vybudovali veľmi dobrú povesť a stali sa lídrom v tomto segmente v Nemecku. V ponuke je tiež široký program pre cestovanie ako sú cestovné textilné a plastové kufre všetkých veľkostí, cestovné tašky, batohy a mnoho rôznych cestovných doplnkov. Všetko je vyrobené tak, aby pre Vás bolo cestovanie čo najpohodlnejšie. Vlastné dizajnové oddelenie dohliada na najnovšie trendy v móde a navrhuje najnovšie kolekcie. Pre zaistenie vysokých štandardov kvality sú tašky vyrábané len z kvalitných funkčných materiálov, ktoré sú priebežne monitorované počas výrobného procesu. Nezávislé uznávané skúšobné ústavy (napr. Nemecké TÜV a LGA) vykonávajú podrobnejšie testy našich produktov.
