Dámska cestovná taška Hedgren Nova Universe
Kód: HNOV07-003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Veľmi kvalitný taška športového vzhľadu na rameno alebo do ruky od belgickej značky Hedgren Nova Universe v čiernej farbe. Je skvelou voľbou pre prípad, kedy si potrebujete vziať so sebou trochu vecí navyše. Pri cestovaní lietadlom sa zo zadného vrecka stane elegantný rukáv, ktorý jednoducho nasuniete na rukoväť kufra, takže sa nemusíte báť o jej bezpečnosť. Táto taška z vodoodpudivého a prach odpudzujúceho materiálu má odnímateľný popruh na rameno i samostatnú rukoväť pre ľahkú manipuláciu .Výhodou je praktické vnútorné usporiadanie vrátane vrecka na telefón.
- Hlavné vrecko na zips s vnútornou kapsičkou
- Predné vrecko na zips
- Nastaviteľný popruh
- Vodoodpudivý a protiprachový materiál
- logo Hedgren
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky a batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5413507136656 |
| Rozměry V x Š x H: | 29 x 41 x 19 |
| Výška: | 29 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Hloubka: | 19 cm |
| Objem: | 20 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 0,50 kg |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester |
| Rozšířený: | 20 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Hedgren |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




