Detská ľadvinka Bestway
Kód: 40313-0200Podrobný popis
Detská textilné malá ľadvinka nemeckej značky Bestway v červenej farbe s potlačou jahôd. Ľadvinku môžete zaobstarať na akýkoľvek účel, kde potrebujete mať pri ruke svoje potreby ako peňaženku, kľúče, mobil a pod.
- Hlavné vrecko na zips
- Predné vrecko na zips
- Maximálna dĺžka popruhu je 75 cm
- Logo Bestway vpredu a farebný moderné potlač
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ľadvinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4002282192363 |
| Rozměry V x Š x H: | 14 x 18 x 5 |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Objem: | 0,5 L |
| Farba: | viacfarebná |
| Hmotnost: | 0,20 kg |
| Farba detail: | viacfarebná |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 300D |
| Rozšířený: | 0,5 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | BestWay |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nemecká značka Bestway rovná sa kvalita, funkčnosť a moderný dizajn pre každý deň, už takmer 30 rokov.
Nájdete u nás rôznorodý výber z vysoko kvalitnej kolekcie značky Bestway, ktorá ponúka od trendy víkendových tašiek, mestských tašiek, rôznych cestovných batohov vrátane školských, tašiek na laptop či pre podnikateľov a mnoho ďalšieho tovaru, ktorý bude pre Vás spoľahlivým spoločníkom.
Neustále pracujeme na vývoji i rozpoznateľnom štýle, ktorý kombinuje materiály, módu s funkčnosťou, neformálny vzhľad a premyslené detaily.
Bestway je jednoducho široký výber tovaru pre cestovanie, do školy, biznis alebo len na víkend.
