Detská taška Disney Locika
Kód: 20539-1900Podrobný popis
Detská značková taška cez rameno vo fuchsiovej farbe s motívom princezná Locika z rozprávky na vlásku.
p>
- Popruh s nastaviteľnou dĺžkou li>
- Klopňa s lemovaním so suchým zipsom na uzavretie tašky li>
- Vnútri dvojité vrecko li>
- Vhodné pre malé slečny li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 20 x 20 x 14 |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Objem: | 5 L |
| Farba: | ružová |
| Hmotnost: | 0,15 kg |
| Farba detail: | fuchsiová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 600D |
| Rozšířený: | 5 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Fabrizio |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Fabrizio patrí do portfólia nemeckej firmy Sieber s históriou od roku 1652. V priebehu storočí sa firma vypracovala medzi najvýznamnejších výrobcov tašiek v Európe s produkciou väčšou ako 5 miliónov kusov ročne. Pod značkou Fabrizio sa vyrába široká škála plážových tašiek, ktoré si vybudovali veľmi dobrú povesť a stali sa lídrom v tomto segmente v Nemecku. V ponuke je tiež široký program pre cestovanie ako sú cestovné textilné a plastové kufre všetkých veľkostí, cestovné tašky, batohy a mnoho rôznych cestovných doplnkov. Všetko je vyrobené tak, aby pre Vás bolo cestovanie čo najpohodlnejšie. Vlastné dizajnové oddelenie dohliada na najnovšie trendy v móde a navrhuje najnovšie kolekcie. Pre zaistenie vysokých štandardov kvality sú tašky vyrábané len z kvalitných funkčných materiálov, ktoré sú priebežne monitorované počas výrobného procesu. Nezávislé uznávané skúšobné ústavy (napr. Nemecké TÜV a LGA) vykonávajú podrobnejšie testy našich produktov.
