Detská taška Futbal
Kód: 20581-0150Podrobný popis
Detská taška do ruky aj cez rameno s motívom futbalu pre malých športovcov značky Fabrizio. Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu s touto priestrannou športovou taškou, ktorú môžete nosiť do školy, na krúžky, rôzne športové aktivity alebo na výlety. Motív futbalu je u chlapcov veľmi obľúbený. p>
- 2 uši s výstužou pre nosenie v ruke, ktoré možno spojiť ku sebe pomocou suchého zipsu li>
- nastaviteľný ramenný popruh, ktorý možno aj úplne odňať li>
- hlavné vrecká s dvojcestným zipsom, vo vnútri pogumovaný materiál li>
- Predné vrecko na zips li>
- Bočné vrecká na zips li>
- Odolný textilný materiál, vo vnútri umývateľný li>
- Obľúbený detský motív li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 22 x 35 x 18,5 |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 18,50 cm |
| Objem: | 14 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 0,50 kg |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 600D |
| Rozšířený: | 14 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Fabrizio |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Fabrizio patrí do portfólia nemeckej firmy Sieber s históriou od roku 1652. V priebehu storočí sa firma vypracovala medzi najvýznamnejších výrobcov tašiek v Európe s produkciou väčšou ako 5 miliónov kusov ročne. Pod značkou Fabrizio sa vyrába široká škála plážových tašiek, ktoré si vybudovali veľmi dobrú povesť a stali sa lídrom v tomto segmente v Nemecku. V ponuke je tiež široký program pre cestovanie ako sú cestovné textilné a plastové kufre všetkých veľkostí, cestovné tašky, batohy a mnoho rôznych cestovných doplnkov. Všetko je vyrobené tak, aby pre Vás bolo cestovanie čo najpohodlnejšie. Vlastné dizajnové oddelenie dohliada na najnovšie trendy v móde a navrhuje najnovšie kolekcie. Pre zaistenie vysokých štandardov kvality sú tašky vyrábané len z kvalitných funkčných materiálov, ktoré sú priebežne monitorované počas výrobného procesu. Nezávislé uznávané skúšobné ústavy (napr. Nemecké TÜV a LGA) vykonávajú podrobnejšie testy našich produktov.
