Detský kufor Motýľ - 2. akosť
Kód: B-20672-2102Podrobný popis
Detský cestovný kufor s dvoma kolieskami nemeckej značky Fabrizio v ružovej farbe s motívom motýlika. S týmto pohodlným cestovným kufrom zažije vaše dieťa určite mnoho dobrodružných ciest, na ktoré sa nezabúda. Kufre na kolieskach nezaťažujú chrbát.
Kufrík je nový, deformovaná spodná časť, zle stojí, inak všetko funkčné – viď posledné fotky.
- Výsuvná rukoväť
- 2 kolieska
- 2 nožičky na státie kufra
- Hlavné vrecko s dvojcestným zipsom
- Predné vrecko na zips
- Pútko na nosenie v ruke
- Odolný materiál
Dodatočné parametre
| Kategória: | 2. Akosť |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 42 x 32 x 21 |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 21 cm |
| Objem: | 20 L |
| Farba: | ružová |
| Hmotnost: | 0,90 kg |
| Kolieska: | 2 kolieska |
| Farba detail: | ružová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Polyester 300D / 600D |
| Rozšířený: | 20 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Fabrizio |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Fabrizio patrí do portfólia nemeckej firmy Sieber s históriou od roku 1652. V priebehu storočí sa firma vypracovala medzi najvýznamnejších výrobcov tašiek v Európe s produkciou väčšou ako 5 miliónov kusov ročne. Pod značkou Fabrizio sa vyrába široká škála plážových tašiek, ktoré si vybudovali veľmi dobrú povesť a stali sa lídrom v tomto segmente v Nemecku. V ponuke je tiež široký program pre cestovanie ako sú cestovné textilné a plastové kufre všetkých veľkostí, cestovné tašky, batohy a mnoho rôznych cestovných doplnkov. Všetko je vyrobené tak, aby pre Vás bolo cestovanie čo najpohodlnejšie. Vlastné dizajnové oddelenie dohliada na najnovšie trendy v móde a navrhuje najnovšie kolekcie. Pre zaistenie vysokých štandardov kvality sú tašky vyrábané len z kvalitných funkčných materiálov, ktoré sú priebežne monitorované počas výrobného procesu. Nezávislé uznávané skúšobné ústavy (napr. Nemecké TÜV a LGA) vykonávajú podrobnejšie testy našich produktov.
