Kazeta na hodinky a šperky JK Box
Kód: SP-1814-A21Podrobný popis
Prehľadná kazeta na hodinky a šperkovnica JK BOX v hnedej farbe obsahuje šesť flexibilných vankúšikov na uloženie hodiniek alebo náramkov, sloty na prstene alebo manžetové gombíky a dva stojančeky na náušnice. p>
- 6 priehradiek na 6 ks hodiniek alebo náramkov li>
- Ďalšie priehradky na ostatné šperky ako sú prstienky, drobné šperky a pod. li>
- Priehľadné veko kazety li>
- Jednoduché uzatváranie li>
- Veľmi vydarená imitácia kože li>
ul>
p>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Boxy na hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 8 x 25,5 x 20 |
| Výška: | 8 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Farba: | hnedá |
| Hmotnost: | 0,80 kg |
| Farba detail: | hnedá |
| Materiál: | syntetická koža |
| Špecifikácia materiálu: | syntetická koža |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | JKBOX |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Pod značkou JKBOX nájdete v našej ponuke širokú paletu šperkovníc zo syntetickej kože. Sú v rôznych farbách a prevedeniach, od malých na pár drobných šperkov až po veľké, poschodové s mnohými zásuvkami a priehradkami. Pre uchovanie šperkov a hodiniek sú ideálne kombinované šperkovnice, ktoré majú aj priehradky na hodinky. Ďalším variantom sú špecializované kazety na viac kusov hodiniek.
