Kozmetický kufor d&n
Kód: 8431-13Podrobný popis
Kozmetický plastový kufrík nemeckej značky D&N v striebornej farbe.- plastové madlo li>
- Zrkadlo vo vnútri kufríka na veku li>
- Vnútorné vrecko na zips li>
- textilná podšívka li>
- Kvalitné masívne zipsy li>
- Kufrík možno uzamknúť zámkom pretiahnutým cez jazdcov zipsu li>
- možno nosiť v ruke alebo cez rameno a zavesiť na výsuvné madlo cestovného kufra ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetické kufre |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 25 x 34 x 16 |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 34 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Objem: | 12 L |
| Farba: | strieborná |
| Hmotnost: | 1,00 kg |
| Farba detail: | strieborná |
| Materiál: | ABS |
| Špecifikácia materiálu: | ABS 100% |
| Rozšířený: | 12 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | D&N |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Špecialista na kožené výrobky, cestovné batožiny a príslušenstvo
Firma bola založená ako veľkoobchod s koženým tovarom určeným predovšetkým pre obchodnú oblasť. Sídlo podniku sa nachádza v Hachenburg (Westerwald) v Nemecku. Počas svojho pôsobenia bol jej sortiment rozšírený o cestovné batožiny - cestovné kufre, cestovné tašky, kozmetické kufre, tašky do lietadla a ďalšie cestovné doplnky. Všetky produkty sú vyrábané podľa dlhoročných postupov, patentovaných ISO certifikáciami. V roku 2007 bol pre optimalizáciu logistických procesov sprevádzkovaný moderné rozsiahly sklad. Najväčší dôraz kladú prednostne na dobrý servis, kvalitu výrobkov a priaznivý pomer medzi kvalitou a cenou.
