LEGO Pink / Purple Nielsen - školský batoh
Kód: 20193-2108Podrobný popis
Novinkový školský batoh pre tohtoročnú sezónu, vyznačujúci sa skvelými vlastnosťami a funkciami. Je vyrobený z recyklovateľných a vodeodolných tkanín s priadzou pochádzajúcich z recyklovaných PET fliaš.- Polstrovaná chrbát s nastaviteľným výškovým systémom
- Magnetická pracka pre jednoduché otvorenie aj jednou rukou
- Špeciálne predné vrecko vhodné pre umiestnenie boxu na jedlo
- Nastaviteľný hrudný pás, ktorý pomáha stabilizovať ťažkú záťaž a znížiť tak tlak na plecia
- Bočné vrecko na zips pre uloženie drobných predmetov
- Bedrový pás napomáha preniesť záťaž z ramien na boky a lepšie ju tak rozložiť
- Bočné vrecko je ideálna na uloženie fľaše na pitie
- Stabilizačné spodné nožičky pomáhajú chrániť proti znečisteniu aktovky
- Hlavné vnútorné polstrovaná kapsa na zips pre umiestnenie notebooku alebo tabletu, elastický pásik pre upevnenie ťažkých predmetov bližšie k chrbtu zaistí rovnomerné rozloženie hmotnosti, odnímateľný oddeľovač uľahčia organizáciu predmetov vnútri hlavného vrecka
Objem: 15 l
Hmotnosť: 1,2 kg
Rozmery: 40 x 29 x 28 cm
K výrobe školskej tašky Nielsen bolo použitých 14 ks recyklovaných PET fliaš
Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 40 x 29 x 28 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Hloubka: | 28 cm |
| Objem: | 15 L |
| Farba: | ružová |
| Hmotnost: | 1,20 kg |
| Farba detail: | růžová/vícebarevná |
| Materiál: | PET |
| Špecifikácia materiálu: | PET |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | LEGO |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
