LEGO Tribini HAPPY batôžtek - čierny
Kód: 20131-1939Podrobný popis
Nový trendy LEGO batôžtek v obľúbenom retro strihu z kolekcie LEGO Tribini zaujme svojím jedinečným ikonickým dizajnom a vysokou kvalitou. Batôžtek je vhodný pre každodenné nosenie a obľúbia si ho nielen milovníci značky LEGO.Popis produktu:
- priestorné vrecko so zaťahovaním na šnúrky
- priehradka u chrbta pre prehľadnú organizáciu obsahu
- malé vrecko na zips vo vnútri batohu, všitá menovka
- 2 predné vrecká na suchý zips
- nastaviteľné ramenné popruhy
- reflexné prvky po všetkých stranách batohu
- zips na bočnej strane batohu pre ľahký prístup k obsahu
A4: Nie
Rozmery: 24 x 31 x 10,5 cm (šírka x výška x hĺbka)
Hmotnosť: 295 g
Objem: 7 l
Materiál: Polyester Dobby
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mestské batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 31 x 24 x 10,5 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 10,5 cm |
| Objem: | 7 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 0,30 kg |
| Farba detail: | černá/potisk |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester |
| Rozšířený: | 7 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | LEGO |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
