Manikúrová sada Premium Line 3-dielna
Kód: PL875Podrobný popis
Cestovné 3 dielna manikúrová sada značky Premium Line made in solingen v ekokoža puzdre v modrej farbe. Praktické cestovné púzdro s uzavretím na patent.
Puzdro obsahuje kvalitné značkové nástroje Solingen z niklu:
- Nožnice na nechty
- Sklenený pilník s kamienkami Swarowski
- pinzeta šikmá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Manikúry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595162104137 |
| Rozměry V x Š x H: | 10,5 x 4,7 x 1,7 |
| Výška: | 10,5cm |
| Šířka: | 4,7cm |
| Hloubka: | 1,7 cm |
| Farba: | modrá |
| Hmotnost: | 0,05 kg |
| Farba detail: | modrá |
| Materiál: | semiš |
| Špecifikácia materiálu: | semiš |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Premium Line |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Premium line je privátnou značkou pre kvalitné náradie na manikúru a pedikúru vyrobená na zákazku v Nemecku v Solingene. Značí veľmi priaznivý pomer ceny a kvality. Tovar tejto značky je vhodný pre domáce použitie. Všetky nožnice majú označenie - nápisom Solingen.
