Manikúrová sada Premium Line 5-dielna
Kód: PL162MOPodrobný popis
Kožená 5 dielna manikúra značky Premium Line made in solingen v modrej farbe s ornamentami.
Puzdro obsahuje kvalitné nástroje Solingen z niklu:
- Nožnice na nechty
- Nožnice na koži
- pinzeta šikmá
- pilník zafírový
- Klieštiky na nechty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Manikúry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595162104090 |
| Rozměry V x Š x H: | 12,5 x 8 x 2,5 |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Farba: | modrá |
| Hmotnost: | 0,11 kg |
| Farba detail: | modrá |
| Materiál: | koža |
| Špecifikácia materiálu: | koža |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Premium Line |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Premium line je privátnou značkou pre kvalitné náradie na manikúru a pedikúru vyrobená na zákazku v Nemecku v Solingene. Značí veľmi priaznivý pomer ceny a kvality. Tovar tejto značky je vhodný pre domáce použitie. Všetky nožnice majú označenie - nápisom Solingen.
