Messenger Wenger Basic
Kód: WG73012292Podrobný popis
Aktovka messenger business z kolekcie švajčiarskej značky wenger.
- Popruh cez rameno s nastaviteľnou dĺžkou.
- Vnútorné vrecko na zips.
- Vrecko na notebook do veľkosti 16 palcov.
- Office výbava.
- Vnútorná textilná podšívka.
- Možno zavesiť na trolley kufra.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky na notebook |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4053204031956 |
| Rozměry V x Š x H: | 34 x 40 x 13 |
| Výška: | 34 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Objem: | 24 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 1,20 kg |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 200D |
| Rozšířený: | 24 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Wenger |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Precízne spracovanie kvalitného koženého tovaru a príslušenstva
Viac ako 100 rokov kvality!
Písal sa rok 1893, kedy bola v Delémont, v srdci švajčiarskeho kantónu Jura, založená firma Wenger.
Bezvýhradná vášeň pre inovácie, precíznosť a čistú zručnosť viedli k úspechu tejto spoločnosti. Ako výrobca pravých švajčiarskych nožov si Wenger bleskurýchlo získal svetové povedomie o svojej značke, uznanie i popularitu.
V priebehu rokov vyspela firma na vedúcu značku medzinárodného merítka u obchodnej batožiny. V súčasnej dobe ponúka Wenger vysoko kvalitné kožené výrobky, doplnky a cestovné príslušenstvo. Tie zahŕňajú cestovné kufre, štýlové brašne, kozmetické tašky, vystužené batohy na notebooky či komfortné širokú škálu tašiek na kolieskach. Typické sú pre túto značku farby - čierna, červená a biela. Avšak celý rad produktov sa robí v kombinácii so šedou a niektoré hlavne športovejšie produkty v ďalších veselých farbách. S výrobkami od tejto značky sa nestratíte a máte istotu 100% kvality.
