Obal na oblek Delsey U-lite classic 2
Kód: 3246550-01Podrobný popis
Skladací praktický obal na pánsky oblek francúzskej špičkovej značky Delsey v antracitovej farbe. Obal so sebou môžete pribaliť do cestovného kufra, alebo ho vziať kamkoľvek cestujete. Obal na oblek, šaty, košele a ďalšie odevy ochráni pred vlhkosťou, zašpinením a pred prachom. </ p>
- Dve uši pre nosenie v ruke </ li>
- Predné vrecko na zips </ li>
- Textilná podšívka vo vnútri, ktorá je uzatvárateľná zipsom </ li>
- Háčik pre zavesenie </ li>
- Logo značky vpredu na obale </ li>
- Komfortné rozmery </ li> </ ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obaly na šaty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 105 x 55 x 1 |
| Výška: | 105 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Objem: | 6 L |
| Farba: | antracitová |
| Hmotnost: | 0,50 kg |
| Farba detail: | antracitová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester |
| Rozšířený: | 6 L |
| Záruka: | 3 roky |
| Značka: | Delsey |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Cestovné kufre a batožina Delsey prémiovej kvality
Delsey je značka vytvorená dvoma profesionálmi v odbore produkcie kufríkov pre fotografické zariadenie.
Delsey - francúzsky výrobca kufrov a ďalšej batožiny tej najvyššej kvality, v súčasnosti prítomný na 5 kontinentoch vo viac ako 130 krajinách sveta distribuuje svoje kvalitné produkty vo viac ako 6000 predajniach.
Značka Delsey vyrába jedny z najľahších a najbezpečnejších batožín na trhu.
Snúbi sa v nich čistý dizajn a vysoká odolnosť. Každý kufor je vyrobený tak, aby vyhovoval potrebám jednotlivých cestujúcich. Jednou z hlavných myšlienok značky je neustála inovácia a vylepšovanie produktov, takže uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.
V súčasnosti sa na svete predá jedna Delsey batožina každých 10 sekúnd.
