Peňaženka Carraro Seta
Kód: 815-SE-01Podrobný popis
Pánska celokožená peňaženka z kolekcie talianskej značky Carraro v čiernej farbe edície Seta.
p>
- Spona na bankovky li>
- 2 vrecká na doklady a organizér na platobné karty li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske peňaženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8032706882477 |
| Rozměry V x Š x H: | 9 x 11,2 x 1,3 |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11,20 cm |
| Hloubka: | 1,30 cm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 0,04 kg |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | koža |
| Špecifikácia materiálu: | koža hovädzia |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Carraro |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Moderný dizajn a špičkové kvalitné kožené výrobky, to je Carraro
Carraro je talianska tradičná značka s históriou pre kvalitný kožený tovar ako sú pánske a dámske peňaženky, kľúčenky, puzdrá na doklady, vizitky alebo platobné karty. V ponuke nechýbajú praktické moderné šperkovnice zo syntetických materiálov. Výrobky CARRARO sú vďaka kvalite, štýlu a praktickosti oveľa viac než len doplnky, sú neoddeliteľnými spoločníkmi v priebehu všetkých každodenných činností.
