Pilotný kufor d&n
Kód: 2891-01Podrobný popis
Textilný pilotný kufor nemeckej značky D&N v obľúbenej čiernej farbe. Pilotný kufor je ideálnou variantou pre prenos dokumentov, notebooku a iných potrieb, ktoré chcete mať prehľadne usporiadané. Skvelý pomocník na dvojkolieskach do lietadla. p>
- Hlavný vstup s dvojcestným zipsom li>
- Predné väčšie vrecko s dvojcestným zipsom li>
- Druhé predné vrecko s dvojcestným zipsom li>
- Predné menšie vrecko na zips li>
- Výsuvná rukoväť s aretáciou polohy li>
- Horné madlo li>
- Integrovaný kombinovaný TSA zámok li>
- 2 tiché kolieska li>
- Nožičky li>
- Vnútri bezpečnostný pás, polstrovaná priehradka na notebook li>
- Možno navliecť na rukoväť cestovného kufra li>
- Ochranné plastové body brániace predratiu kufra li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | na kolieskach |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026062028918 |
| Rozměry V x Š x H: | 41 x 43 x 25 |
| Výška: | 41 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Objem: | 44 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 3,50 kg |
| Kolieska: | 2 kolieska |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Nylon |
| Rozšířený: | 44 L |
| Zámok: | TSA zámok |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | D&N |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Špecialista na kožené výrobky, cestovné batožiny a príslušenstvo
Firma bola založená ako veľkoobchod s koženým tovarom určeným predovšetkým pre obchodnú oblasť. Sídlo podniku sa nachádza v Hachenburg (Westerwald) v Nemecku. Počas svojho pôsobenia bol jej sortiment rozšírený o cestovné batožiny - cestovné kufre, cestovné tašky, kozmetické kufre, tašky do lietadla a ďalšie cestovné doplnky. Všetky produkty sú vyrábané podľa dlhoročných postupov, patentovaných ISO certifikáciami. V roku 2007 bol pre optimalizáciu logistických procesov sprevádzkovaný moderné rozsiahly sklad. Najväčší dôraz kladú prednostne na dobrý servis, kvalitu výrobkov a priaznivý pomer medzi kvalitou a cenou.
