Pilotný kufor na kolieskach d&n 2W
Kód: 2893-01Podrobný popis
Elegantný textilný pilotný kufor na kolieskach z kolekcie nemeckej značky D&N v obľúbenej čiernej farbe.
- 2 kombinačné číselné zámky.
- Madlo na nosenie v ruke.
- Kolieska na rohoch kufra a výsuvné madlo pre pohodlnú manipuláciu.
- Na klope menšie vrecko na zips a 3 pútka na pero.
- Vnútorné prepážky z toho jedna nastaviteľná na suchý zips, druhá pevná a tretia na notebook.
- Postranné vrecká na drobnosti.
- Predné vrecko na cvok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | na kolieskach |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 38 x 48 x 23 |
| Výška: | 38 cm |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Objem: | 42 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 3,30 kg |
| Kolieska: | 2 kolieska |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 1680D |
| Rozšířený: | 42 L |
| Zámok: | kódový zámok |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | D&N |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Špecialista na kožené výrobky, cestovné batožiny a príslušenstvo
Firma bola založená ako veľkoobchod s koženým tovarom určeným predovšetkým pre obchodnú oblasť. Sídlo podniku sa nachádza v Hachenburg (Westerwald) v Nemecku. Počas svojho pôsobenia bol jej sortiment rozšírený o cestovné batožiny - cestovné kufre, cestovné tašky, kozmetické kufre, tašky do lietadla a ďalšie cestovné doplnky. Všetky produkty sú vyrábané podľa dlhoročných postupov, patentovaných ISO certifikáciami. V roku 2007 bol pre optimalizáciu logistických procesov sprevádzkovaný moderné rozsiahly sklad. Najväčší dôraz kladú prednostne na dobrý servis, kvalitu výrobkov a priaznivý pomer medzi kvalitou a cenou.
