Plážová taška Fabrizio
Kód: 55150-4200Podrobný popis
Multifunkčná módna textilná taška cez rameno alebo do ruky nemeckej značky Fabrizio v pieskovej farbe s motívom prúžkov v ďalších farbách.- Ideálne na pláž, nákupy, do mesta, za športom, do sauny a podobne li>
- Veľké hlavné vrecká na zapínanie na zips li>
- Vnútorné malé vrecko na drobnosti ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové a multifunkčné tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 35 x 58 x 19 |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 19 cm |
| Objem: | 26 L |
| Farba: | béžová |
| Hmotnost: | 0,40 kg |
| Farba detail: | piesková |
| Materiál: | textil |
| Rozšířený: | 26 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Fabrizio |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Fabrizio patrí do portfólia nemeckej firmy Sieber s históriou od roku 1652. V priebehu storočí sa firma vypracovala medzi najvýznamnejších výrobcov tašiek v Európe s produkciou väčšou ako 5 miliónov kusov ročne. Pod značkou Fabrizio sa vyrába široká škála plážových tašiek, ktoré si vybudovali veľmi dobrú povesť a stali sa lídrom v tomto segmente v Nemecku. V ponuke je tiež široký program pre cestovanie ako sú cestovné textilné a plastové kufre všetkých veľkostí, cestovné tašky, batohy a mnoho rôznych cestovných doplnkov. Všetko je vyrobené tak, aby pre Vás bolo cestovanie čo najpohodlnejšie. Vlastné dizajnové oddelenie dohliada na najnovšie trendy v móde a navrhuje najnovšie kolekcie. Pre zaistenie vysokých štandardov kvality sú tašky vyrábané len z kvalitných funkčných materiálov, ktoré sú priebežne monitorované počas výrobného procesu. Nezávislé uznávané skúšobné ústavy (napr. Nemecké TÜV a LGA) vykonávajú podrobnejšie testy našich produktov.
