Puzdro Bestway Evolution Laptop
Kód: 40310-0117Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Puzdro na notebook 14 palcov nemeckej značky Bestway z kolekcie Evolution Laptop v šedej farbe s potlačou maskáča.
- Hlavné vrecko na dvojcestný zips
- Puzdro pre veľkosť notebooku 14 palcov
- Predné vrecko na zips
- Vnútorná textilná podšívka
- Logo Bestway na prednej strane
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky na notebook |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 26 x 35 x 2 |
| Výška: | 26 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 0,10 kg |
| Farba detail: | černá / potisk |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 600D |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | BestWay |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nemecká značka Bestway rovná sa kvalita, funkčnosť a moderný dizajn pre každý deň, už takmer 30 rokov.
Nájdete u nás rôznorodý výber z vysoko kvalitnej kolekcie značky Bestway, ktorá ponúka od trendy víkendových tašiek, mestských tašiek, rôznych cestovných batohov vrátane školských, tašiek na laptop či pre podnikateľov a mnoho ďalšieho tovaru, ktorý bude pre Vás spoľahlivým spoločníkom.
Neustále pracujeme na vývoji i rozpoznateľnom štýle, ktorý kombinuje materiály, módu s funkčnosťou, neformálny vzhľad a premyslené detaily.
Bestway je jednoducho široký výber tovaru pre cestovanie, do školy, biznis alebo len na víkend.
