Set Peňaženka a prívesok Aeronautica Militare Gift
Kód: AM-191-05Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Set pánskej koženej peňaženky talianskej prestížnej značky Aeronautica Militare v modrej farbe a prívesku s krúžkami na kľúče v krásnej elegantnej kovovej krabičke, ktorá hneď upúta pozornosť vďaka výraznému znaku letectva. Štýlová peňaženka, ktorá sa hodí pre športovo založených mužov, ktorí si potrpia aj na eleganciu a krúžok na kľúče, ktorý ideálne dopĺňa darčekovú sadu zo série Gift.
- Peňaženka
- Vrecko s cvokom na mince
- Priehradka na bankovky
- Priehradky na kreditné karty alebo vizitky
- Kvalitná koža
- Logo Aeronautica Militare na prednej strane peňaženky aj vo vnútri
- RFID ochrana proti zneužitiu platobných kariet
- Krúžky na kľúče
- Logo značky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske peňaženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmery V x Š x H: | 14 x 20 x 4 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Hĺbka: | 4 cm |
| Farba: | modrá |
| Hmotnosť: | 0,30 kg |
| Farba detail: | modrá |
| Materiál: | koža |
| Špecifikácia materiálu: | koža |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Aeronautica Militare |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
História značky pochádza až z obdobia po druhej svetovej vojne, kedy Cristiano Sperotto z Thiene, v provincii Vicenza, založil prvé krajčírstvo. V roku 1960 sa špecializoval na výrobu kožených odevov pre mužov aj ženy, ktoré mali veľmi vysokú kvalitu. V roku 1979 vstúpili do spoločnosti aj jeho synovia Paolo a Armando Pia, a firma bola založená s menom Cristiano di Thiene S.p.A.
Už viac ako 30 rokov sa vyrába kožené bundy pre pilotov talianskeho letectva a pre leteckú akrobatickú skupinu talianskych armádnych vzdušných síl Freeco Tricolori. Talianske vzdušné sily majú v súčasnosti 800 predajných miest v Taliansku a 1000 vo svete, v Rakúsku, Švajčiarsku, Španielsku, Francúzsku a v Nemecku. Od roku 2012 má táto značka zastúpenie aj v Českej republike.
Táto jedinečná a originálna mladá módna značka je stvorená hlavne pre nadšencov letectva, ale aj pre zákazníkov, ktorí holdujú ležérnej elegancii s leteckými a vojenskými prvkami, ktoré patria k nestarnúcim a nadčasovým detailom, ktoré oživia každý outfit.
Vďaka spojeniu tradičných princípov výroby s najmodernejšími technológiami je každý model naozaj vysoko kvalitným kúskom, ktorý Vás neopustí ani za niekoľko rokov. Talianske vzdušné sily sa radia medzi svetovú špičku na trhu, značku národnej a medzinárodnej úrovne, ktorá je moderná a so silnou identitou a ktorá je schopná interpretovať najlepšiu predstavu o tom, čo je súlad, integrita a rešpekt.
Ak hľadáte výrazný štýl a vysokú kvalitu výrobkov so symbolmi letectva spolu s vojenskými farbami, ako je šalvia, khaki, modrá, sivá a biela, potom voľte túto športovú značku s charakterom a staňte sa milovníkov značky Talianské vzdušné sily aj Vy.




