Skladací nákupný košík Punta Easy
Kód: 10333-2898Podrobný popis
Skladací nákupný košík, 47 cm, nemeckej značky Punta Easy v šedo-hnedej farbe. p>
- Ideálne pre prehľadné uloženie Vášho nákupu li>
- Veľké hlavné vrecká li>
- Vnútorné vrecko na zips s rozmerom 17 x 23 cm li>
- Košík možno zložiť do rozmeru 47 x 28 x 3 cm takže Vám nezaberie skoro žiadne miesto li>
- Dve uši pre pohodlné nosenie v ruke li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nákupné tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4002282153876 |
| Rozměry V x Š x H: | 47 x 27 x 28 |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 47 cm |
| Hloubka: | 28 cm |
| Objem: | 30 L |
| Farba: | sivá |
| Hmotnost: | 0,50 kg |
| Farba detail: | sivá |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 300D |
| Rozšířený: | 30 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Fabrizio |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Fabrizio patrí do portfólia nemeckej firmy Sieber s históriou od roku 1652. V priebehu storočí sa firma vypracovala medzi najvýznamnejších výrobcov tašiek v Európe s produkciou väčšou ako 5 miliónov kusov ročne. Pod značkou Fabrizio sa vyrába široká škála plážových tašiek, ktoré si vybudovali veľmi dobrú povesť a stali sa lídrom v tomto segmente v Nemecku. V ponuke je tiež široký program pre cestovanie ako sú cestovné textilné a plastové kufre všetkých veľkostí, cestovné tašky, batohy a mnoho rôznych cestovných doplnkov. Všetko je vyrobené tak, aby pre Vás bolo cestovanie čo najpohodlnejšie. Vlastné dizajnové oddelenie dohliada na najnovšie trendy v móde a navrhuje najnovšie kolekcie. Pre zaistenie vysokých štandardov kvality sú tašky vyrábané len z kvalitných funkčných materiálov, ktoré sú priebežne monitorované počas výrobného procesu. Nezávislé uznávané skúšobné ústavy (napr. Nemecké TÜV a LGA) vykonávajú podrobnejšie testy našich produktov.
