Šperkovnica-box na hodinky JK Box
Kód: SP-941-A7Podrobný popis
Moderná šperkovnica JK BOX v červenej farbe s vyberateľným platom a 4 priestory pre uloženie hodiniek. p>
- Zrkadlo vo vnútri vo veka a háčiky na zavesenie retiazok li>
- Samostatné vyberacie plato s priehradkami na šperky li>
- 3 väčšie priehradky v spodnej časti na rôzne šperky li>
- Vo veku je vrecko na drobné šperky alebo iné cennosti li>
- Jednoduché uzatváranie li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šperkovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 8,5 x 26 x 26 |
| Výška: | 8 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Hloubka: | 26 cm |
| Farba: | červená |
| Hmotnost: | 0,80 kg |
| Farba detail: | červená |
| Materiál: | syntetická koža |
| Špecifikácia materiálu: | syntetická koža |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | JKBOX |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Pod značkou JKBOX nájdete v našej ponuke širokú paletu šperkovníc zo syntetickej kože. Sú v rôznych farbách a prevedeniach, od malých na pár drobných šperkov až po veľké, poschodové s mnohými zásuvkami a priehradkami. Pre uchovanie šperkov a hodiniek sú ideálne kombinované šperkovnice, ktoré majú aj priehradky na hodinky. Ďalším variantom sú špecializované kazety na viac kusov hodiniek.
