Šperkovnica Carraro Portage
Kód: 643-PO-29Podrobný popis
Moderní šperkovnice z kolekce italské značky carraro v bílé barvě.
- Madlo pro nošení v ruce.
- Uzavírání na zámek na klíček.
- Výsuvné přihrádky.
- V prostředním šuplíku přenosný box na šperky
- Přihrádky na prsteny a drobnosti
- Zrcátko na víku šperkovnice.
- Kovové logo na přední straně
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šperkovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8056149539323 |
| Rozměry V x Š x H: | 17.00 x 26.00 x 16.00 |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Farba: | biela |
| Hmotnost: | 1,10 kg |
| Farba detail: | biela |
| Materiál: | syntetická koža |
| Špecifikácia materiálu: | syntetická koža |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Carraro |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Moderný dizajn a špičkové kvalitné kožené výrobky, to je Carraro
Carraro je talianska tradičná značka s históriou pre kvalitný kožený tovar ako sú pánske a dámske peňaženky, kľúčenky, puzdrá na doklady, vizitky alebo platobné karty. V ponuke nechýbajú praktické moderné šperkovnice zo syntetických materiálov. Výrobky CARRARO sú vďaka kvalite, štýlu a praktickosti oveľa viac než len doplnky, sú neoddeliteľnými spoločníkmi v priebehu všetkých každodenných činností.
