Taška na notebook d&n
Kód: 3117-01Podrobný popis
Textilná taška z kolekcie nemeckej značky D&N.- 2 hlavné vrecká li>
- Vonkajšie vrecko na zips na prednej strane li>
- Vypolstrované vnútorné vrecko na notebook li>
- Vnútorná textilná podšívka li>
- Organizér li>
- Možno nosiť v ruke, na popruhu cez rameno alebo zavesiť na výsuvné madlo cestovného kufra ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky na notebook |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026062031178 |
| Rozměry V x Š x H: | 32 x 42 x 18 |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Objem: | 16 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 1,30 kg |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 1680D |
| Rozšířený: | 16 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | D&N |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Špecialista na kožené výrobky, cestovné batožiny a príslušenstvo
Firma bola založená ako veľkoobchod s koženým tovarom určeným predovšetkým pre obchodnú oblasť. Sídlo podniku sa nachádza v Hachenburg (Westerwald) v Nemecku. Počas svojho pôsobenia bol jej sortiment rozšírený o cestovné batožiny - cestovné kufre, cestovné tašky, kozmetické kufre, tašky do lietadla a ďalšie cestovné doplnky. Všetky produkty sú vyrábané podľa dlhoročných postupov, patentovaných ISO certifikáciami. V roku 2007 bol pre optimalizáciu logistických procesov sprevádzkovaný moderné rozsiahly sklad. Najväčší dôraz kladú prednostne na dobrý servis, kvalitu výrobkov a priaznivý pomer medzi kvalitou a cenou.
